Zengo

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
5 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,80. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Şahan Gökbakar

Filmin Oyuncuları: Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol, Ünal Kantarcı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin konusu:  Zengo izle, Yasemin Sakallıoğlu’nun senaryosunu yazdığı ve baş rolünde yer aldığı filmin yönetmeni Şahan Gökbakar. Zerrin, mahallesinde sad eve tek düze bir hayat sürerken kentsel dönüşüm sonrasında bir anda zengin olur. Çocukluğundan beri bir hayali vardır o da ünlü bir modacı olabilmek. Bu nedenle Zerrin kendi çapında moda çizimleri yapmakta, mahallesinde bulunan kişilere giyim kuşamları hakkında tavsiyelerde bulunmaktadır. Günün birinde çizim yaptığı defter bir anda ortadan kaybolur. Çocukluk arkadaşı Menkıbe, Zerrin’in tasarımlarını çalarak defile düzenler ve bu defile oldukça ses getirir.

Zerrin, çocukluk arkadaşı Menkıbe’nin kendisine ait tasarımları çalarak defile düzenlemesi ve çok da başarılı olması nedeniyle adeta çılgına döner. Zerrin, terziliğini yapmakta olan ve aynı zamanda da en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak büyük bir maceraya atılır. Komedi türünde bir yapım olan filmin Mart 2020 tarihinde vizyondaki yerini alması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Brahms: The Boy II izle | Brahms: The Boy II Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Brahms: The Boy II

Brahms The Boy II Filmin Yönetmeni: William Brent Bell Filmin Oyuncuları: Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman Filmin Türü: Korku Filmin Vizyon Tarihi

Kapat
DMCA.com Protection Status