Zemheri 1. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Zemheri 1. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Zemheri 1. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Zemheri 1. Bölüm Özeti | Full HD

Show tv ekranlarının yeni başlayan dizisi Zemheri 15 Ocak 2020 Çarşamba günü 1. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Zemheri dizisi 1. Bölümünde neler yaşanacak merak ediyorsanız dizinin özetini aşağıda sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Firuze ile Ayaz birbirlerine deli gibi aşık iki gençtir ve aşklarını doya doya yaşamaktadırlar. İkisi de ailelerinin sorumluluklarını üzerlerinde taşırlarken diğer taraftan da birbirleri ile kuracakları o güzel yuvanın hayallerini taşımaktadırlar. Ama kader hiç beklenmedik bir şekilde bu iki aşığın önüne aşılması zor bir duvar örecektir. Ayaz oldukça önemli bir yol ayırımına girmiştir. Bir tarafta sevdiği kadın diğer tarafta ise annesi. Ayaz, annesi için kalbinin merkezinde yer almakta olan Firuze’den vazgeçerek Berrak ile birlikte olmak zorunda kalacaktır.

Zemheri 1. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Firuze, Ayaz tarafından terk edilişinin sarsıntısı ile kalbinin bir taş haline gelmesine izin verir ve aşka, insanlara artık bir daha asla inanmamaya kararlıdır. Ancak kader bu defa da ağlarını farklı bir şekilde örmeye başlayacaktır. Firuze babasının suçsuzluğunu ortaya çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapmaktayken onu ve Ayaz’ı bambaşka bir sınav beklemektedir.

Zemheri 1. Bölüm izle, Zemheri 1. Bölüm full izle, Zemheri 1. Bölüm hd izle, Zemheri 1. Bölüm tek parça izle, Zemheri 1. Bölüm Son Bölüm izle, Zemheri 1. Bölüm Yeni Bölüm izle, Zemheri 1. Bölüm Özeti, Zemheri 1. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Aşk 101 1. Sezon izle
Aşk 101 1. Sezon 1. Bölüm

Eda, Osman, Sinan ve Kerem okulda başlarını sürekli derde sokmaya alışkın, okula adapte olmakta zorlanan gençlerdir. Onları koruyup kollayan ve

Kapat
DMCA.com Protection Status