Zebun

Zebun izle | Zebun Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Zebun izle | Zebun Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Zebun izle, Zebun Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Zebun Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Mesut Erbaş, Hakan Yusufoğulları

Filmin Oyuncuları: Hakan Akgün, Sema Şimşek, Almina Kahraman

Filmin Türü: Korku                                                                                 

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Zebun Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Zebun Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Zebun Filmi konusu: Zebun, gördüğü halüsinasyonlar nedeniyle hayatı kabusa dönen genç bir adamın hikayesini konu alıyor. Kenan, genç ve başarılı bir iş insanıdır. Karısı Esma ve küçük kızı ile mutlu bir hayatı olan Kenan, çıktığı bir iş gezisinden döndüğünde, bir takım tuhaf olaylara şahit olur. Olanları mantık düzlemine oturtamayan Kenan, yaşananları iş yoğunluğuna verir. Fakat halüsinasyon görmeye başladığında ve artık yaşantısını kontrol edemez hale geldiğinde, olup bitenleri yakın arkadaşı Burak’a anlatır. Burak’ın tavsiyesini dinleyerek, önce psikoloğa başvuran, ardından da bir hocaya giden Kenan’ın yaşamında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kenan, içine düştüğü bu cehennem azabından kurtulabilmek için gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Zebun Tek Parça 1080p | 720p izle

Yaşanmış, gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan Zebun, ülkemizde çekilen korku filmleri arasında en yüksek bütçeye sahip. Bu sıra dışı korku filminin senaryosunda olduğu kadar, çekimlerinde de önemli ve duyarlı tutumlara yer verilmesi, filmin enerjisini seyirciye çok farklı bir şekilde aktaracağını garanti ediyor. Örneğin; çekimler sırasında filmde yansıtılan sahnelerin aksine hiç bir canlıya zarar verilmemesi ve küçük oyuncu Almina’nın ürkütücü sahnelerin içinde yer almasına rağmen, bunu bir eğlence olarak algılaması için yapımcılar tarafından pedagog görevlendirilmesi gibi. ZER Film ile HM Production’ın yapımını üstlendiği korku filmi Zebun, Mart 2020’de gösterime girecek.

Zebun Filmi, Zebun 2020 Filmi izle, Zebun Tek parça izle, Zebun Full hd izle, Zebun Filmi konusu, Zebun Filmi oyuncuları, Zebun Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın