Zalim İstanbul 28. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Zalim İstanbul 28. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Zalim İstanbul 28. Bölüm Özeti | Full HD

Kanal D de her haftanın ilk mesai günü olan pazartesi günleri ekranlardaki yerini alan, geniş izleyici kitlesi tarafından her bölümü merakla beklenen Zalim İstanbul 28. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Zalim İstanbul 28. Bölümü için hazırlanan fragmanı sitemizde izleyebilir ve yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Dizinin yeni yayınlanacak bölümünü merakla bekliyorsanız size güzel bir haberimiz var. Diziye ait yeni bölüm fragmanını bu yazımız içerisinde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Şeniz köşkten kovulurken Agah için ise köşkün kapıları ardına kadar açılmıştır ama Agah’ın öfkesi dinmek bilmemektedir. Damla annesi ile ilgili söylenenlere inanmaz ve babasını karşısına almak pahasına annesinin ardından gider.

Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Cenk hala yaşananların etkisi altında bocalarken babası ile karşı karşıyadır. Agah, Cemre ile bir konuşma yapar ama bu konuşmanın içeriği üçünü de derinden sarsacaktır. Şeniz ise bugüne kadar yaptıklarının bedelini ödemektedir.

Zalim İstanbul 28. Bölüm izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm full izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm hd izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm tek parça izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm Son Bölüm izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm Yeni Bölüm izle, Zalim İstanbul 28. Bölüm Özeti, Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status Google - sitemap