YouTube’da İzleyebileceğiniz En İyi Yerli Türk Filmleri

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

YouTube’da İzleyebileceğiniz En İyi Yerli Türk Filmler Listesi

Yerli film izlemekten hoşlanan sinemaseverlerin en büyük sorunlarından birisi bu filmleri internet sitelerinde kolay kolay bulamamaktır. En iyi Türk filmleri izlemek için aslında bir alternatifiniz daha var. Youtube’da birçok yerli yapım film ücretsiz olarak izlenebilmekte. Youtube üzerinden izleyebileceğiniz En İyi Yerli | Türk film önerileri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız Youtube’da en çok izlenen yerli | Türk filmleri listesi.

1- Bizans Oyunları – Geym Of Bizans | Full HD Tek Parça 1080p izle

2016 yılında vizyona giren film komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Gürkan Uygun, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni Gani Müjde’dir.

Bizans Oyunları – Geym Of Bizans filminin konusu; Mayalar, Güney Amerika’da yaşamlarını sürdürmektedirler ancak burası çok sıcak olduğu için günün birinde göç ederek Anadolu’ya yerleşirler. Yerleştikleri yer bugünün Bağcılar’ıdır. Mayalar burada Türk kavimleri ile kaynaşırlar ve kendi tekniklerini Türkler ile paylaşırlar. Türkler, Maya’lardan öğrendikleri teknikler ile hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar ve bu husus Bizans’ın dikkatini çeker. Bizan Kralı Klitor oldukça barışçıl bir kraldır ancak karısı ve kayın biraderi tahta oturmak için önce kralı ortadan kaldıracaktır. Sonrasında hedefleri ise Türk ve Maya kavimleridir.

2- Türkler Çıldırmış Olmalı | Full HD Tek Parça 1080p izle

2009 yılında vizyona giren film komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Zeynep Beşerler, Ruhi Sarı, Erdal Tosun gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni Murat Aslan’dır.

Türkler Çıldırmış Olmalı filminin konusu; Türkiye’nin oldukça varlıklı ailelerinden birisi tatil için Afrika’ya gider ancak tatilleri esnasından Somali’li korsanlar tarafından kaçırılırlar ve fidye istenir. Türk Hükümeti bu zengin ailenin kurtarılması için bir tim hazırlama düşüncesindedir ancak uluslararası bir kriz yaşanmaması için bu tim normal askerler yerine zaten başı yasalar ile dertte olan kişilerden oluşturulur. Başlarına da yine kanunlar ile başı derde girmiş eski bir asker olan Albay Mehmet Kara getirilir. Derme çatma kişilerden oluşturulan tim bir haftalık eğitimin ardından rehin tutulan aileyi kurtarmak üzere yola çıkar ve birbirinden komik olaylar eşliğinde büyük bir maceraya atılırlar.

3- Baba Mirası | Full HD Tek Parça 1080p izle

2016 yılında vizyona giren film komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Yakup Yavru, Mehmet Emin Eren, Mansur Ark gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni Sefa Özçelik’tir.

Baba Mirası filminin konusu; Bir baba evlatlarına miras bırakırken bir şart koşar. Bu şart gereği üç kardeş mirasa sahip olabilmek için köye yerleşmek ve köyde yaşamlarını sürdürmek zorundadır. Ancak hayatları boyunca hiç köyde yaşamayan bu kardeşler köye yerleştiklerinde başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir. Bakalım kardeşler babalarının mirasını alabilmek için ne tür maceraları yaşamak zorunda kalacaklar.

4- Ay Lav Yu | Full HD Tek Parça 1080p izle

2010 yılında vizyona giren film komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Sermiyan Midyat, Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni Sermiyan Midyat’dır.

Ay Lav Yu filminin konusu; Hikayemiz Tinne isimli bir köyde geçmektedir. Bu köy haritada yeri belli olmayan 80-90 kadar kişinin yaşadığı ama nüfusa kayıtlı olmadıkları, okulu, sağlık ocağı vb hizmetlerin bulunmadığı bir köydür. Bu köyde yaşamını sürdüren Yusuf Ağa, köyün durumu ile ilgili sürekli hükümet yetkililerine mektuplar yazmaktadır ancak bunların hiçbirisine cevap alamaz. Yusuf Ağa oğlu İbrahim’in en azından bunları yaşamaması için onu küçük yaşta bir fakültenin avlusuna bırakır. İbrahim günün birinde 30 yaşına bastığı zaman köyüne geri dönecektir. Başta babası olmak üzere herkes çok sevinçlidir. Ancak İbrahim yanında bir de sevdiği kızı getirir. Ancak bu kız Amerika’nın Colorado eyaletinden birisidir. Ve ikisinin aşkı hayli zor bir sınavı göğüslemek zorundadır.

5- Oğlan Bizim Kız Bizim | Full HD Tek Parça 1080p izle

2016 yılında vizyona giren film romantik komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Aras Aydın, Melis Babadağ ve Bala Atabek gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni Semra Dündar’dır.

Oğlan Bizim Kız Bizim filminin konusu; Emre, İstanbul’da bir oto tamircisidir. Zeynep ise düğün organizasyonları yapan bir firmada çalışmaktadır. Hiçbir ortak noktaları bulunmayan Emre ve Zeynep, bir radyo programından Antalya’da tatil kazanırlar. En yakın arkadaşlarını yanlarına alarak tatile çıkan ikili, bir süre sonra karşılaşırlar ve oldukça eğlenceli ve romantik anlar birbirini kovalar.

6- Deli Dumrul: Kurtlar Kuşlar Aleminde | Full HD Tek Parça 1080p izle

2010 yılında vizyona giren film romantik komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Mustafa Üstündağ, Arzu Yanardağ, Atıf Emir Benderlioğlu gibi isimlerin yer almaktadır.

Deli Dumrul: Kurtlar Kuşlar Aleminde filminin konusu; Dumrul, mert, yiğit ve yardımsever biridir. Yıllar önce ağır yaralı birisine yardım etmek isterken adamın ölmesi üzerine suç onda kalmış ve ceza evinde bir katil olarak yatmıştır. Hapisten çıktığı zaman her şeyin çok değiştiğini görecektir. Eğitim görememiş, herhangi bir meslek edinememiştir. Adı katile çıkmıştır ve bu onun yakasını hiç bırakmayacak gibi görünmemektedir. Şimdi kendini kabul ettirmek, kötü ancak güçlü olanlar ile mücadele etmek için bu ünvanını kullanacaktır.

7- Su ve Ateş | Full HD Tek Parça 1080p izle

2013 yılında vizyona giren film romantik türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Özcan Deniz, Yasemin Allen, Burçin Birben gibi isimler yer almaktadır.

Su ve Ateş filminin konusu; Yağmur, dil öğrenimi görmek maksadıyla Londra’da bir süre eğitim görmüştür ve Londra’da yaşamaya devam etmektedir. Kemal ile bir uçak yolculuğunda tesadüfen karşılaşır. Yağmur, Kemal’e aşık olmuştur. İkili güzel bir ilişkiye başlarlar ancak Kemal’in gizlediği çok büyük bir sır vardır. Londra’da oldukça güzel bir aşk yaşayan ikilinin bu mutlu günleri günün birinde geri kalacaktır. Kemal’in asıl ismi Haşmet’tir. İki aşiretin kan davasını durdurmak Haşmet’in elindedir ve Haşmet istemeden de olsa Yağmur’u da bu maceranın içerisine sürükleyecektir.

8- Kabadayı | Full HD Tek Parça 1080p izle

2007 yılında vizyona giren film macera, polisiye ve dram türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, Aslı Tandoğan gibi isimler yer almaktadır.

Kabadayı filminin konusu; Ali Osman, geçmişinde kabadayı olarak bilinen birisidir. Ancak kendi döneminde kabadayılığın raconunu belirlemiş, fakir fukara dostu olmuş ve haksızlıklara karşı mücadele etmiştir. Şimdi ilerleyen yaşında gençlik yıllarında birlikte olduğu kadının ölmek üzere olduğunu öğrenir. Hastaneye ziyarete gittiğinde ise bir oğlunun olduğunu öğrenecektir. Oğlunun izini süren Ali Osman, oğlunun ve sevgilisinin Devran isimli, piyasada yeni yeni büyümekte olan ve racon bilmeyen birisi ile başlarının dertte olduğunu görecektir. Bir süre sonra baba oğul, Devran’a karşı mücadele vermek zorunda kalacaklardır ve Ali Osman, Devran ile kendi çerçevesinde kozlarını paylaşacaktır.

9- Her Şey Aşktan | Full HD Tek Parça 1080p izle

2016 yılında vizyona giren film romantik komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız, Mithat Can Özer gibi isimler yer almaktadır.

Her Şey Aşktan filminin konusu; Pelin bir mağazada kasiyer olarak çalışmaktadır. Evlenmesine sayılı güler kalmıştır ve düğün hazırlıkları son hızı ile devam etmektedir. Sevgilisi İlker ile 3 yıllık beraberlikleri sonrasında onu hayatının aşkı olarak görmektedir. Nikahlarına kısa bir süre kala Pelin, İlker’i evlendikleri zaman birlikte yaşayacakları evde bir kadın ile yakalayacaktır. İlker’i kendini affettirmek için her yolu dener ancak Pelin’in bu özrü kabul etmeyecektir ve yaşadığı durumu atlatmak için yakın arkadaşları ile farklı birçok yol deneyecektir. Bu olayların yaşanmakta olduğu zamanlarda baterist olan Burak karşısına çıkacaktır.

10- Evim Sensin | Full HD Tek Parça 1080p izle

2012 yılında vizyona giren film romantik drama türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Fahriye Evcen, Özcan Deniz, Özay Fecht gibi isimler yer almaktadır.

Evim Sensin filminin konusu; Leyla yakın zamanda bir ayrılık yaşayarak baba evine dönmüştür. Babası Selim ile ilişkileri hep kötü olmuştur ve baba-kız aralarındaki sorunları çözmek için çaba göstermeye başlarlar. İskender ise çocukluğu yetimhanelerde geçmiş, hiçbir zaman arzu ettiği o ev yaşantısına sahip olamamış bir gençtir. Tesadüf eseri karşılaşan Leyla ile İskender birbirlerinde uzun zamandır özlemini çektikleri şeyleri bulacaklardır. İskender artık Leyla ile aradığı ev özlemini gidermektedir ancak bu mutlulukları çok uzun sürmeyecektir.

11- Kendime İyi Bak | Full HD Tek Parça 1080p izle

2014 yılında vizyona giren film romantik komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Aslı Tandoğan, Begüm Birgören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler yer almaktadır.

Kendime İyi Bak filminin konusu; Yeşim ile Emre birlikteliklerini evlilik ile süslemeyi düşünmektedirler. Düğünlerine bir hafta gibi kısa bir süre kalmıştır ve hazırlıkları son hız devam etmektedir. Emre, düğün davetiyelerini dağıtmak için eski dostları ile buluşunca eski defterler yeniden açılır. Emre o gece sonrasında geçmişinde yaşadıklarını daha da irdelemeye başlar ve bu durumu Yeşim ile olan ilişkisini de etkilemeye başlar. Tam evleneceği sırada hayatını sorgulamaya başlayan Emre zor bir karar aşamasındadır.

12- Sevimli Tehlikeli | Full HD Tek Parça 1080p izle

2015 yılında vizyona giren film romantik komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Türkan Kılıç gibi isimler yer almaktadır.

Sevimli Tehlikeli filminin konusu; Zarok seneler evvel henüz beşikte bulunan bir kız çocuğunu Edirne’de kaçırır. Bu yaptığı hareket nedeniyle kızı kaçırılan aileye büyük acılar yaşatır. Aradan geçen yıllar Zarok’un vicdanında kanayan yarayı dindirmez. Vicdan azabını gidermek isteyen Zaron bu defa yıllar önce yaptığının tersini yapmak yani kızı tekrar kaçırıp ailesine iade etmek için harekete geçer.

13- Babam ve Oğlum | Full HD Tek Parça 1080p izle

2005 yılında vizyona giren film drama türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Fikret Kuşkan, Hümeyra, Özge Öztürk gibi isimler yer almaktadır.

Babam ve Oğlum filminin konusu; Sadık bir gazetede yazar olarak çalışmaktadır. Eşini kaybetmiştir ve oğlu Deniz’i tek başına yetiştirmektedir. Deniz küçük bir çocuktur ve babası dışında bildiği hiç bir akrabası bulunmamaktadır. Sadık günün birinde kısa bir süre ömrünün kaldığını öğrenir ve oğlu Deniz’i de yanına alarak babasının yaşamakta olduğu kasabaya gitmeye karar verir. Sadık yıllardır babası ile konuşmamaktadır. Ve bu küslük öyle kolay kolay da geçecek gibi görünmemektedir. Aile üyeleri Sadık’ın çocuğu ile birdenbire çıkıp gelmesine bir yandan sevinirken diğer yandan da neler olacağının tedirginliğini yaşamaktadır. Deniz ise kendisi ile yakından ilgilenen akrabalarına alışmaya başlamıştır ve oldukça mutludur. Ancak yakın zamanda ortaya çıkacak olan acı gerçek bir kara bulut gibi üstlerine çökecektir.

14- Kedi Özledi | Full HD Tek Parça 1080p izle

2013 yılında vizyona giren komedi türünde bir yapımdır. Baş rollerinde İlker Ayrık, Algı Eke, Selim Erdoğan gibi isimler yer almaktadır.

Kedi Özledi filminin konusu; Kıymet ile Kadir, üniversiteyi bitirdikten sonra tanışmışlar ve ondan sonra hep birlikte vakit geçirmişlerdir. Şimdi otuzlu yaşlarındadırlar. Çevrelerindeki herkes onların ilişkilerini örnek olarak göstermektedirler. Kadir’in arkadaşları sürekli çapkınlık peşinde koşan türden insanlardır ve bu ikisinin ilişkilerinde bir krizin kapısını aralayacaktır.

15- New York’ta Beş Minare | Full HD Tek Parça 1080p izle

2010 yılında vizyona giren aksiyon macera türünde bir yapımdır. Baş rollerinde Mahsun Kırmızıgül, Haluk Bilginer, Mustafa Sanda, Engin Altan Düzyatan gibi isimler yer almaktadır.

New York’ta Beş Minare filminin konusu; Amerika’da yaşamını sürdürmekte olan ve burada kendine bir takipçi kitlesi yaratan bir İslami dini lider, insanların dil din ırk gözetilmeksizin birlikte iyi bir şekilde geçinmeleri öğretisini çevresindekilere yaymaktadır. Sadece müslümanlar ile değil aynı zamanda farklı dinlerin temsilcileri ile de iyi ilişkiler kurmuştur. Hakkında kırmızı bülten çıkarılan bu lider günün birinde yakalanır ve onu teslim almak üzere Türkiye’den iki kişilik ekip yola çıkar.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status