Yol Arkadaşım

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
6 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,50. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yol Arkadaşım Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 25 Mayıs 2018

Yönetmeni : Bedran Güzel

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Emre Kınay

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Yol Arkadaşım Filmi Konusu : Yol Arkadaşım izle, Onur ve Şeref adındaki iki genç adamın tesadüf eseri karşılaşması, eğlenceli yol maceralarını beyaz perdeye aktarıyor. Onur, hayatın zorlu koşturmaları arasında kim olduğunu sorgulayan, olmak istediği kişi ile olması gereken kişi arasındaki ayrım gittikçe daha da artan genç bir adamdır. Genç adam, yaptığı bir hata sonucunda işini kaybeder. Öyle ki; çalıştığı şirketin sahibi Fevzi Bey, Onur’u bir daha işe almama konusunda yemin etmiştir. Tam bu sırada kaprisleriyle illallah dedirten sevgilisi Aysun, Onur’u ailesiyle tanıştırmak için bayram kahvaltısında Ayvalık’a gelmeye zorlar. Onur bu durumu fırsata çevirmek ister. Aklında hem işini geri almak için bir sunum hazırlamak hem de sevgilisinin ailesi ile tanışarak onun gönlünü yapmak vardır.

Bu amaçla Ayvalık’a doğru yola çıkar. Fakat Onur’un bu yolculukta masrafları paylaşacak bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır. Sorumluluk duygusundan uzak, saf ve çocuksu bir genç olan Şeref, Onur’un yol arkadaşı olur. Yeni yol arkadaşı, yolculuk boyunca Onur’un başını türlü türlü derde sokar. İkilinin başına gelen talihsizlikler birkaç saatlik yolculuğu uzattıkça uzatır. Bir aktivist ve konservatuar öğrencisi olan Bahar’ın da ekibe katılmasıyla işler tamamen içinden çıkılmaz bir hale gelir. Bedran Güzel imzalı sıcacık bir yol komedisi olan Yol Arkadaşım’ın oyuncu kadrosu, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Emre Kınay gibi isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Pity - Zavallı 2019 Filmi izle, Pity - Zavallı Tek parça izle, Pity - Zavallı Full hd izle, Pity - Zavallı Türkçe Dublaj izle, Pity - Zavallı Türkçe Altyazılı izle, Pity - Zavallı Filmi konusu, Pity - Zavallı Filmi oyuncuları, Pity - Zavallı Filmi Yönetmeni
Pity – Zavallı

Pity - Zavallı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Babis Makridis

Kapat
DMCA.com Protection Status