Yokuş Aşağı – Downhill

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yokuş Aşağı – Downhill Filmin Yönetmeni: Nat Faxon, Jim Rash

Filmin Oyuncuları: Will Ferrell, Julia Louis-Dreyfus, Miranda Otto

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Yokuş Aşağı – Downhill Filmi konusu; Yokuş Aşağı – Downhill izle, Ruben Östlund imzalı Force Majeure’ün, Will Ferrell ve Julia Louis-Dreyfus’lu yeniden çevrimi olan Yokuş Aşağı – Downhill; The Descendants ile Oscar kazanan Nat Faxon ve Jim Rash’in yönettiği bir film. The Square ile Altın Palmiye kazanan Ruben Östlund’ün çektiği ve adını geniş kitlelere duyurduğu 2014 yapımı Force Majeure, eşi ve çocuklarıyla kış tatili için Fransız Alpleri’ne giden Tomas’ın yaşadığı bir dizi trajikomik olayı konu ediyordu. Kontrollü bir çığ olayının gerçekleştiği sırada Tomas, bir anlık refleks sonucun eşini ve çocuklarını geride bırakıp kaçmaya başlar. Ortalık yatıştıktan ve her şey normale döndükten sonra, ailesinin Tomas’a olan güveni haliyle sarsılır. Toplum ve aile kurumlarındaki yerleşmiş cinsiyet algılarını tartışmaya açan yapım, karakter yaratmadaki ustalığı ve sinematografisiyle de ön plana çıkmıştı. Her şeyiyle çok iyi eleştiri almış olan bu film, Hollywood’un da gözünden kaçmıyor ve Yokuş Aşağı – Downhill adıyla yeniden çevrim olarak sinemaya uyarlanıyor.

Başrollerinde komedi filmlerinden tanıdığımız Will Ferrel ile Emmy ödüllü Julia Louis-Dreyfus’u izlediğimiz film, 2014 yapımı çok ses getiren Force Majeure’ün Hollywood uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Nat Faxon ve Jim Rash’ın birlikte yönettiği filmde evli bir çift, çocukları ile birlikte Alp Dağlarına kayak tatiline gider. Ancak burada ilişkilerini yeniden gözden geçirmelerine neden olan olaylar yaşarlar. Tatil sırasında üzerlerine düşen bir çığın ardından hesaplaşma içine giren ailede, Pete’in diğer aile üyelerinden çok kendisini düşünerek hareket ettiği anlaşılır. Bunun üzerine ailesi, Pete’den uzaklaşmaya başlar. Büyük bir hesaplaşma kapıdadır. Yokuş Aşağı – Downhill, Mart 2020’de vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Senden Bana Kalan izle, Senden Bana Kalan Konusu, Oyuncuları, Senden Bana Kalan Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Senden Bana Kalan

Senden Bana Kalan Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 17 Nisan 2015 Yönetmeni : Abdullah Oğuz Oyuncu

Kapat
DMCA.com Protection Status