Yok Oluş – Annihilation

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yok Oluş – Annihilation Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Mart 2018

Yok Oluş – Annihilation Filmi Yönetmeni : Alex Garland

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren heyecan uyandırdı.

Filmin Konusu : Yok Oluş – Annihilation izle, Meydana gelen anormal faaliyetler nedeniyle hükümet tarafından halktan gizli olarak karantinaya alınan gizemli bölge Area X, on yıllardır kıtanın geri kalanından izole edilmiş durumdadır. Doğa, insan medeniyetinin son kalıntılarını da bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bakir kalmış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden ikinci keşif grubu toplu intiharla, üçüncü keşif grubu dost ateşiyle, en sonuncu olan on birinci grup ise kendilerinin birer gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa süre sonra kanser nedeniyle hayatlarını kaybetmiştir. Bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacıdan oluşan on ikinci keşif grubu da, kendilerini nelerin beklediğinden habersiz bölgeye giriş yapar.

Görevleri arazinin haritasını çıkarmak, örnekler toplamak ve elde ettikleri tüm verileri raporlamaktır. Akıl sır ermeyecek topografik anomalilere ve daha önce hiç eşine rastlanmamış yeni yaşam biçimlerine şahit olan ekibin, birbirlerinden gizledikleri sırların birer birer ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir. Alex Garland’ın yönettiği filmde Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh ve Gina Rodriguez gibi oyuncuları izliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Macellan Büyük Kaşif izle | Macellan Büyük Kaşif Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Macellan Büyük Kaşif

Macellan Büyük Kaşif Filmin Yönetmeni: Angel Alonso Filmin Oyuncuları: Kandido Uranga Filmin Türü: Aile, Animasyon Filmin Vizyon Tarihi : Ocak 2020 Filmin Süresi : 1

Kapat
DMCA.com Protection Status