Yırtıcı Kuşlar – Birds Of Prey

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Cathy Yan

Filmin Oyuncuları: Mathot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollet-Bell

Filmin Türü: Aksiyon, Macera

Filmin Vizyon Tarihi : 7 Şubat2020

Filmin Süresi : 1 saat 48 dakika

Yırtıcı Kuşlar (Birds Of Prey) Filmi konusu; Yırtıcı Kuşlar – Birds Of Prey izle, Harley Quinn, Joker’den ayrılmıştır ve yeni bir başlangıç yapmak istemektedir. Harley Quinn özgürlük istemektedir ama Gotham şehrine bunu isteyen tek kadın o değildir. Genç bir kız oldukça tehlikeli bir mafya babası olan Black Mask tarafından kaçırılmıştır. Bu genç kızı kurtarmak için acımasız mafya babası Black Mask’e karşı durabilecek birilerine ihtiyaç vardır. Harley Quinn, bir kanun savaşçısı olan ve Gotham isimli bir şehirde suçlar ile savaşan Helena Betinelli ve dövüş ustası olan ve suçla savaşan bir aileden gelen Dinah Laurel güçlerini birleştirirler, mafya tarafından kaçırılan bu genç kızı kurtarmak için bir araya gelirler. Black Mask’e karşı oldukça zorlu bir mücadeleye girişeceklerdir.

Joker ile yollarını ayıran Harley Quinn, Gotam şehrinde yeni bir başlangıç yapmak ve özgürlüğünü elde etmek istemektedir. Black Maak isimli bir mafya babası, genç bir kızı kaçırmıştır ve Harley Quinn, suçla savaşan Helena ile dövüş ustası Dinah güçlerini birleştirerek bu mafya babasına karşı savaşıp kaçırılan genç kızı kurtarmak için büyük ve zorlu bir mücadeleye girişirler. Aksiyon ve Macera türünde bir yapım olan film 7 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmiştir, film 1 saat 48 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Selling Sunset 2. Sezon izle
Selling Sunset 2. Sezon 7. Bölüm

Selling Sunset dizisinin 2. Sezonu 7. Bölümü, 'Emlakçılık Streslidir' ismi ile adlandırılmıştır. Selling Sunset 2. Sezon 7. Bölüm izle; Amanza,

Kapat
DMCA.com Protection Status