Yıldızlara Doğru – Ad Astra

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: James Gray

Filmin Oyuncuları: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga

Filmin Türü: Dram, Bilimkurgu

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Eylül2019

Filmin Süresi : 2 saat 4 dakika

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Filmi konusu; Yıldızlara Doğru – Ad Astra izle, Bilimkurgu türündeki filmde Roy McBride bir astronottur ve Roy’un uzay yolculuğu konu alınmaktadır. Roy’un babası yaklaşık 20 yıl evvel uzayda yaşam olup olmadığını araştırmak üzere görevlendirilen başka bir astronottur. Babası çıktığı bu uzay yolculuğunda kaybolmuş ve geri dönmemiştir. Roy bu mesleği bir kahraman olarak gördüğü babası yüzünden seçmiştir. Günün birinde dünyada büyük bir kaos ortamı oluşur. Buna Ani Dalga ismi verilmiştir. Her yerde yangınlar başlamıştır ve uçaklar düşmektedir. Bu yaşanan olaylar yıllar önce başlatılan, adı Lima Projesi olarak geçen ve dünya dışı varlıkların araştırılmasına yönelik bir projenin sonuçlarıdır. Roy’un babası bu projede görevlendirilmiştir. Proje kapsamında gelişmiş dünya dışı varlıkları araştırmakla görevli bir gemi yola çıkmış ancak ortadan kaybolmuştur. Babası güneş sistemini tehdit edebilecek çok gizli bir madde üzerinde deney yapmakla görevlidir. Şimdi yaşanan olaylar ise dünyanın sonunu getirebilecektir.

Roy, yıllar önce kaybolan babasına dair izleri de aramak aynı zamanda gezegenimizi tehdit eden bir gizemi ortaya çıkarmak maksadıyla güneş sisteminin dışında tehlikeli bir uzay yolculuğuna çıkar. Roy bu uzay yolculuğu esnasında beklediğinden çok daha farklı bilgi ve gizemlere ulaşacak, insanoğlunun galaksi üzerindeki yerine karşı duran birçok sırrın açığa çıkmasını sağlayacaktır. Bilim kurgu türünde bir yapım olan filmde Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler gibi ünlü isimler yer almaktadır. Film Eylül 2019 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Buz Devri 2 izle | Buz Devri 2 Filmi Full HD Tek Parça izle
Buz Devri 2

Filmin Yönetmeni: Carlos Saldanha Filmin Oyuncuları: Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary Filmin Türü: Komedi, Animasyon Filmin Vizyon Tarihi : 14 Nisan 2006 Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status