Yetenekli Genç Kadın – Promising Young Woman Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yetenekli Genç Kadın izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Promising Young Woman tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Yetenekli Genç Kadın filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Yetenekli Genç Kadın filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde. Gelecekte çok başarılı olacağı konusun da herkesin hemfikir olduğu ancak talihsiz bir olay sonucu geleceği alt üst olan Cassie’ye (Carey Mulligan) hayatı konu ediliyor.

Yetenekli Genç Kadın film Hakkında

Yetenekli Genç Kadın filmi 25 Ocak 2020 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim Dram Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Emerald Fennell otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Emerald Fennell almıştır. Yetenekli Genç Kadın başrol oyuncu kadrosunu ise Carey Mulligan, Bo Burnham, Alison Brie gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 53 dakika olup, 7,4 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Yetenekli Genç Kadın – Promising Young Woman izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Yetenekli Genç Kadın film konusu

Yetenekli Genç Kadın film; Gelecekte çok başarılı olacağı konusun da herkesin hemfikir olduğu ancak talihsiz bir olay sonucu geleceği alt üst olan Cassie’ye (Carey Mulligan) hayatı konu ediliyor. Oldukça başarılı olduğu hal de tıp fakültesini bırakmak zorun da kalmış ve ailesiyle yaşamaktadır. Ailesi oldukça endişeli ve sürekli üzerine titremektedirler. Hayatını iki farklı kişilik olarak yaşamakta ve kimsenin bilmediği diğer kişiliği gece ortaya çıkmaktadır. Gündüzleri bir kahve dükkanın çalışıp normal bir yaşam sürerken, geceleri ise yolunun kesiştiği erkeklerden intikam almaktadır.

Yetenekli Genç Kadın – Promising Young Woman Full Tek parça Türkçe Dublaj izle

Yetenekli Genç Kadın film oyuncuları kimdir?

Carey Mulligan
Bo Burnham
Alison Brie
Clancy Brown
Jennifer Coolidge
Laverne Cox
Connie Britton

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status