Yeni Mutantlar – The New Mutants Vizyonda – Fragman izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Yeni Mutantlar – The New Mutants Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yeni Mutantlar – The New Mutants filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Yeni Mutantlar – The New Mutants Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Eylül 2020

Filmin Türü : Korku, Gerilim, Fantastik

Filmin Yönetmeni : Josh Boone

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton

Filmin Konusu : Rahne Sinclair, Illyana Rasputin, Sam Guthrie ve Roberto da Costa, psikiyatrik takip için izole bir hastanede tutulan dört genç mutanttır. Bu gençleri kendileri ve toplum için tehlikeli bulan Dr.Cecilia Reyes, onları yakından izleyip, güçlerini nasıl kullanacaklarını öğretmek için çalışır. Bu sırada aralarına Danielle Moonstar’ın katılmasıyla birlikte tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. Kendi iyilikleri için rehabilitasyon merkezinde tutulduklarını düşünen grup, çok geçmeden burasının düşündükleri gibi bir yer olmadığını keşfeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status