Yeni Düzen

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yeni Düzen izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Yeni Düzen full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Distopik bir gelecekte geçen Yeni Düzen, toplumun üst kesiminin ev sahibi olduğu bir düğüne istenmeyen konukların gelmesiyle birlikte yaşananları konu ediyor.

Yeni Düzen film Hakkında

Yeni Düzen filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Nuevo orden isimli Yeni Düzen filmi Gerilim, Dram türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Yeni Düzen film yönetmeni koltuğunda Michel Franco otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Michel Franco tarafından kaleme almıştır. Yeni Düzen film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Yeni Düzen IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Yeni Düzen film konusu nedir?

Yeni Düzen film; Distopik bir gelecekte geçen Yeni Düzen, toplumun üst kesiminin ev sahibi olduğu bir düğüne istenmeyen konukların gelmesiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Lüks bir üst sınıf düğünü, alt sınıftan olduğu düşünülen insanların zorla düğüne gelmesiyle kesintiye uğrar. Sempatik gelin ve aile ile çalışan uşakların gözünden aktarılan filmde, yaşanan sınıf çatışması gözler önüne seriliyor.

Yeni Düzen film Fragmanı

Yeni Düzen film Oyuncuları kimdir?

Yeni Düzen Film yönetmeni Michel Franco üstlendiği Yeni Düzen oyuncu kadrosunda; Naian González Norvind, Diego Boneta, Monica Del Carmen gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Naián González Norvind
Diego Boneta
Mónica Del Carmen
Fernando Cuautle
Darío Yazbek
Eligio Meléndez

Yeni Düzen izle, Yeni Düzen Netflix izle, Yeni Düzen full izle, Yeni Düzen tek parça izle, Yeni Düzen film izle, Yeni Düzen Türkçe Dublaj izle, Yeni Düzen 720p izle, Yeni Düzen 1080p izle, Yeni Düzen film eleştirisi yorumları, Yeni Düzen film konusu, Yeni Düzen film oyuncuları, Yeni Düzen film yönetmeni, Yeni Düzen fragmanı, Yeni Düzen imdb puanı,

DMCA.com Protection Status