Yeni Baştan

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yeni Baştan Filmin Yönetmeni: Nicolas Bedos

Filmin Oyuncuları: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier

Filmin Türü: Romantik, Dramatik, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 saat 56 dakika

Yeni Baştan Filmi konusu; Yeni Baştan izle, Fransız yapımı dram komedi Yeni Baştan, hayatının en unutulmaz zaman dilimine geri dönme şansı bulan bir adamın hikayesini konu alıyor. Victor, artık yaşlılık dönemlerini yaşayan ve hayatında büyük hayal kırıklıkları bulunan bir adamdır. Her insan gibi geçmişinde değiştirmek veya düzeltmek isteyeceği anlar, durumlar olan bir adam. Victor’un hayatı,  günün birinde Antoine adında bir girişimci ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Antoine, Victor’a hayatının istediği bir dönemine geri dönme fırsatından bahseder. Victor tabi ki bu heyecan verici çok özel fırsatı değerlendirmek ister ve teklifi kabul eder. Geri dönmek istediği dönem, hayatının en güzel dönemi olarak adlandırdığı, bundan tam olarak 40 yıl önce hayatının aşkı ile tanıştığı gündür. Victor o güne geri dönmeye hazırdır ancak karşısına çıkacaklara karşı hazırlıksızdır.

Eğer size geçmişinizdeki herhangi bir güne dönebilme şansı sunulsaydı, bu hangi gün olurdu? Fransız yapımı Yeni Baştan, tam da bu konuyu işleyen samimi ve eğlenceli bir film. Kahramanımız Victor, hayatında etkili olan hayal kırıklıklarına karşı mucize bir çare buluyor. Yaşlılık günleri iyiden iyiye kapısını çalan Victor’un her insan gibi pişmanlıkları, hayal kırıklıkları vardır. Victor’un hayatı,  günün birinde Antoine adındaki girişimci ile tanışmasıyla değişecek gibidir. Antoine, Victor’a hayatının istediği bir dönemine geri dönebilme fırsatını sunar. Victor bu heyecan verici fırsatı kullanacaktır ve geri dönmek istediği dönem bellidir. Hayatının en mutlu anlarını yaşadığı, bundan tam 40 yıl önce hayatının aşkı ile bir araya geldiği günü seçer. Victor gerçekten de o güne geri döner ancak bu geri dönüşte yaşayacaklarına hazır mıdır? Yeni Baştan, Şubat 2020’de vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Paranormal Chat izle | Paranormal Chat Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Paranormal Chat

Paranormal Chat Filmin Yönetmeni: Matthew Solomon Filmin Oyuncuları: Richard Hatch, Alison Haislip, Brady Smith Filmin Türü: Gerilim, Korku Filmin Vizyon Tarihi : 20 Aralık

Kapat
DMCA.com Protection Status