Yasak Elma 96. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
52
Yasak Elma 96. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Yasak Elma 96. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Yasak Elma 96. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Yasak Elma 96. Bölüm 1 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Yasak Elma Geçen Bölüm Özeti

Yasak Elma 96. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Gerginlikler tün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Çağatay ve Yıldız tarafın da ki gerginlik daha da ilerlemek de ve bu gerginliğin onları bir yol ayrımına getirdiğini Yıldız farkındadır. Hasan Ali’ yi devirmek için planlar için de olan Ender ve Şahika vakit kaybetmeden harekete geçmenin derdindedir. Cansu, Çağatay ve Yıldız arasında ki soğukluğun devam etmesini kendi çıkarı için kullanmaktadır.

Yasak Elma 96. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Yasak Elma 1 Şubat 2021

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 96. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Yasak Elma dizi konusu

Yasak Elma dizisi; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kardeş olmalarına rağmen hayalleri birbirlerinden çok farklı ama bir o kadar da birbirlerine çok bağlı iki kardeştir. Yıldız’ın yaşamı sosyetenin adeta kraliçesi olarak tanınan Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışması ile değişir. Ender, Yıldız’ı bir plan için kullanma kararı verir. Amacı kocasından kurtulmaktır ve bunun için Yıldız’ ı kullanacaktır. Bu planını gerçekleştirmek için Yıldız’ a ömrü hayatı boyunca bulamayacağı bir fırsat sunar.

Yıldız’ın hayatı bambaşka bir boyuta taşınırken Zeynep’in hayatı da çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınması ile çok farklı bir şekle bürünmüştür. Zıt kutuplar birbirini çeker tezini doğrulayan şekilde Zeynep ve Alihan birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. Ancak bilmedikleri şey ise Alihan’ ın Halit ile ortak olması ve İkinci karısının ise kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut
Ender Ekinci – Şevval Sam
Yıldız Yılmaz – Eda Ece
Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade
Kaya Ekinci – Barış Kılıç
Zehra Argun – Şafak Pekdemir
Lila – Buçe Buse Kahraman
Caner Çelebi – Barış Aytaç
Emir – Serkan Rutkay Ayıköz
Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız
Çağatay – Berk Oktay
Kerim – Gökhan Alkan

Yasak Elma 96. Bölüm izle, Yasak Elma 96. Bölüm full izle, Yasak Elma 96. Bölüm tek parça izle, Yasak Elma 96. Bölüm ne zaman, Yasak Elma 96. Bölüm kıyafetleri, Yasak Elma 96. Bölüm ilk sahne, Yasak Elma 96. Bölüm ön izleme, Yasak Elma dizisi Yeni Son Bölüm izle, Yasak Elma Dizisi 1 Şubat 2021, Yasak Elma 96. Bölüm canlı izle, Yasak Elma 96. Bölüm kesintisiz izle, Yasak Elma 96. Bölüm 720p izle, Yasak Elma 96. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın