Yasak Elma 95. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
110
Yasak Elma 95. Bölüm

Yasak Elma 95. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Yasak Elma 95. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Yıldız’ ın artık hedefinde Ender ve Şahika vardır. İkilisinin kendisine yaptığı son oyundan sonra onlara iyi bir ders vermek için vakit kaybetmeden harekete geçer. Yasak Elma 95. Bölüm 25 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Yasak Elma Geçen Bölüm Özeti

Yasak Elma 95. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Yıldız’ ın artık hedefinde Ender ve Şahika vardır. İkilisinin kendisine yaptığı son oyundan sonra onlara iyi bir ders vermek için vakit kaybetmeden harekete geçer. Çağatay ise Yıldız’ın sürekli bir olayların için de olmasından ve ortalığın karışmasından artık git gide rahatsız olmaya başlamıştır. Hasan Ali’ yi alt etmek için plan yapan Ender ve Şahika, planlarının kusursuz işlemesi için Cansu’ yu kullanmaya karar verirler.

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizi konusu

Yasak Elma dizisi; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kardeş olmalarına rağmen hayalleri birbirlerinden çok farklı ama bir o kadar da birbirlerine çok bağlı iki kardeştir. Yıldız’ın yaşamı sosyetenin adeta kraliçesi olarak tanınan Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışması ile değişir. Ender, Yıldız’ı bir plan için kullanma kararı verir. Amacı kocasından kurtulmaktır ve bunun için Yıldız’ ı kullanacaktır. Bu planını gerçekleştirmek için Yıldız’ a ömrü hayatı boyunca bulamayacağı bir fırsat sunar.

Yıldız’ın hayatı bambaşka bir boyuta taşınırken Zeynep’in hayatı da çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınması ile çok farklı bir şekle bürünmüştür. Zıt kutuplar birbirini çeker tezini doğrulayan şekilde Zeynep ve Alihan birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. Ancak bilmedikleri şey ise Alihan’ ın Halit ile ortak olması ve İkinci karısının ise kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut
Ender Ekinci – Şevval Sam
Yıldız Yılmaz – Eda Ece
Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade
Kaya Ekinci – Barış Kılıç
Zehra Argun – Şafak Pekdemir
Lila – Buçe Buse Kahraman
Caner Çelebi – Barış Aytaç
Emir – Serkan Rutkay Ayıköz
Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız
Çağatay – Berk Oktay
Kerim – Gökhan Alkan

Bir cevap yazın