Yasak Elma 94. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yasak Elma 94. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Yasak Elma 94. Bölüm tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Yasak Elma 94. Bölüm 18 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Büyük intikam anlaşması gerçekleştirildi. Şahika ve Ender intikam almak için anlaştılar.

Yasak Elma Geçen Bölüm Özeti

Yasak Elma 94. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Büyük intikam anlaşması gerçekleştirildi. Şahika ve Ender intikam almak için anlaştılar. Herkesten intikam almak için Ender ve Şahika anlaşıp savaşı başlattılar. Ancak listenin başın da ki isim Hasan Ali’ dir. Onla baş etmeleri ve onu dize getirmeleri hiçte tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır. Bu sebeple bir yardımcı daha olmalıdır ki onla olan hesapların da güç birliği yapabilsinler. Yıldız, Çağatay ile mutlu olmak için uğraşırken Şahika ve Ender’ in hedefi olmaktan kurtulmayı başaramamıştır.

Yasak Elma 94. Bölüm izle Fragmanı, Özeti, Tanıtımı 18 Ocak 2021

Yasak Elma dizi konusu

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kardeş olmalarına rağmen hayalleri birbirlerinden çok farklı ama bir o kadar da birbirlerine çok bağlı iki kardeştir. Yıldız’ın yaşamı sosyetenin adeta kraliçesi olarak tanınan Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışması ile değişir. Ender, Yıldız’ı bir plan için kullanma kararı verir. Amacı kocasından kurtulmaktır ve bunun için Yıldız’ ı kullanacaktır. Bu planını gerçekleştirmek için Yıldız’ a ömrü hayatı boyunca bulamayacağı bir fırsat sunar.

Yıldız’ın hayatı bambaşka bir boyuta taşınırken Zeynep’in hayatı da çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınması ile çok farklı bir şekle bürünmüştür. Zıt kutuplar birbirini çeker tezini doğrulayan şekilde Zeynep ve Alihan birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. Ancak bilmedikleri şey ise Alihan’ ın Halit ile ortak olması ve İkinci karısının ise kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut
Ender Ekinci – Şevval Sam
Yıldız Yılmaz – Eda Ece
Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade
Kaya Ekinci – Barış Kılıç
Zehra Argun – Şafak Pekdemir
Lila – Buçe Buse Kahraman
Caner Çelebi – Barış Aytaç
Emir – Serkan Rutkay Ayıköz
Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız
Çağatay – Berk Oktay
Kerim – Gökhan Alkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status