Yasak Elma 100.Bölüm izle Full 1 Mart 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yasak Elma 100.Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Yasak Elma 100.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Şahika, Hasan Ali’yle evli olmasının tüm avantajlarını kullanmaya başlar ve bu durum Ender’i rahatsız eder. Çağatay, Cansu yüzünden kimin onu tehdit ettiğini araştırırken uzun zamandır sakladığı sırrını açıklamak zorunda kalır. Yasak Elma 100.Bölüm 1 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Yasak Elma Geçen Bölüm Özeti

Yasak Elma 100.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Şahika, Hasan Ali’yle evli olmasının tüm avantajlarını kullanmaya başlar ve bu durum Ender’i rahatsız eder. Çağatay, Cansu yüzünden kimin onu tehdit ettiğini araştırırken uzun zamandır sakladığı sırrını açıklamak zorunda kalır.

Yasak Elma 100.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizi konusu

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kardeş olmalarına rağmen hayalleri birbirlerinden çok farklı ama bir o kadar da birbirlerine çok bağlı iki kardeştir. Yıldız’ın yaşamı sosyetenin adeta kraliçesi olarak tanınan Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışması ile değişir. Ender, Yıldız’ı bir plan için kullanma kararı verir. Amacı kocasından kurtulmaktır ve bunun için Yıldız’ ı kullanacaktır. Bu planını gerçekleştirmek için Yıldız’ a ömrü hayatı boyunca bulamayacağı bir fırsat sunar.

Yıldız’ın hayatı bambaşka bir boyuta taşınırken Zeynep’in hayatı da çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınması ile çok farklı bir şekle bürünmüştür. Zıt kutuplar birbirini çeker tezini doğrulayan şekilde Zeynep ve Alihan birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. Ancak bilmedikleri şey ise Alihan’ ın Halit ile ortak olması ve İkinci karısının ise kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut
Ender Ekinci – Şevval Sam
Yıldız Yılmaz – Eda Ece
Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade
Kaya Ekinci – Barış Kılıç
Zehra Argun – Şafak Pekdemir
Lila – Buçe Buse Kahraman
Caner Çelebi – Barış Aytaç
Emir – Serkan Rutkay Ayıköz
Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız
Çağatay – Berk Oktay
Kerim – Gökhan Alkan

Yasak Elma 100.Bölüm izle, Yasak Elma 100.Bölüm full izle, Yasak Elma 100.Bölüm tek parça izle, Yasak Elma 100.Bölüm ne zaman, Yasak Elma 100.Bölüm kıyafetleri, Yasak Elma 100.Bölüm ilk sahne, Yasak Elma 100.Bölüm ön izleme, Yasak Elma dizisi Yeni Son Bölüm izle, Yasak Elma Dizisi 1 Mart 2021, Yasak Elma 100.Bölüm canlı izle, Yasak Elma 100.Bölüm kesintisiz izle, Yasak Elma 100.Bölüm 720p izle, Yasak Elma 100.Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status