Yarına Tek Bilet

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
2 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 1,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Romantik ve dram türünde bir yapım olan Yarına Tek Bilet filmi Netflix ekranlarında 19 Haziran 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Haberimiz içeriğinde Yarına Tek Bilet Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yarına Tek Bilet Film Fragmanı Full Hd Tek Parça izle

Yarına Tek Bilet Filmi Oyuncuları

Yarına Tek Bilet filminin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan yapmaktadır.

Yarına Tek Bilet Filmi Konusu

Ankara’dan İzmir’e yolculuk etmekte olan bir erkek ile bir kadının hikayesi konu edilmektedir. Birbirlerinden hayli farklı özellik ve karaktere sahip olan bir kadın ile erkek, yaptıkları yolculuk sırasında tanışırlar. Tanıştıkları ilk zamanlarda birbirleri ile sürekli bir atışma halinde olan ikili, zaman geçtikçe ve birbirlerini tanımaya başladıkça aralarında bir elektriklenme meydana gelir. Birbirleri ile beraber vakit geçirdikçe hayatlarındaki gerçekler ile yüzleşmeye başlarlar.

Yarına Tek Bilet Netflix Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Film Netflix ekranlarında 19 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Konuşan Hayvanlar 2019 Filmi izle, Konuşan Hayvanlar Tek parça izle, Konuşan Hayvanlar Full hd izle, Konuşan Hayvanlar Filmi konusu, Konuşan Hayvanlar Filmi oyuncuları, Konuşan Hayvanlar Filmi Yönetmeni
Konuşan Hayvanlar

Konuşan Hayvanlar Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Ağustos 2019 Filmin Yönetmeni : Mustafa Kotan Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status