Yangın Gecesi Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yangın Gecesi Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Yangın Gecesi Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 1 Nisan 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,3 2022 En iyi Filmler Netflix arasında yer alan sinema filmidir. Yangın Gecesi film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 31 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri ABD, Almanya, Arjantin, Brezilya, Meksika gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Tatiana Huezo yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Mayra Batalla, Norma Pablo, Olivia Lagunas gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Yangın Gecesi filmi; Yönetmenliğini Tatiana Huezo’ ın yaptığı Dram türünde ki Yangın Gecesi filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Savaş sonrası yerle bir olmuş şehir de yaşam mücadelesi veren üç genç kız kardeşin hikayesi konu ediliyor. Mısır ve haşaş yetiştiriciliği ile geçimini sağlayan dağ kasabasın da yaşayan kızların saçları erkek modeli olarak kesilmektedir. Kaçırılmalarını engellemek için bu yönteme başvurulmasının yanı sıra aynı zaman da yer altın da saklanmaları için özel sığınaklar vardır. Ana ve en yakın iki kız arkadaşı da şiddet dolu bu kasabada bir genç kız olarak yaşam mücadelesinin ne denli zor olduğunu deneyimlemektedir. Anneleri onları bu zorlu mücadeleler için yetiştirmiş, köle olmamak ve hayatlarını koruyabilmek için neler yapmalarını çok iyi bilmektedirler. Kendi dünyalarını kurmayı başaran genç kızlardan biri saklandıkları yere zamanında varamayışı ile büyük bir yaşam mücadelesi başlamıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Tatiana Huezo oyuncu kadrosu; Mayra Batalla, Norma Pablo, Olivia Lagunas gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram Film izle 2022 arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Noche de fuego Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Yangın Gecesi, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status