Yan Etki

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yan Etki izle | Netflix Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, imdb Puanı, yorumları, Yan Etki filmi full Tek Parça izle detayları. Hastalığını iyileştirmek için aldığı ilacın yan etkileri nedeniyle hayatı alt üst olan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Yan Etki film Hakkında

Yan Etki filmi 19 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Yan Etki Gerilim, Dram türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Yan Etki film yönetmeni koltuğunda Pekin Azer otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Pekin Azer kaleme almıştır. Yan Etki film oyuncuları ise Hakan Eratik, Zeynep Şarlıgil, Uğur Karabulut gibi başarılı isimler süslemiştir. Yan Etki IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Yan Etki film konusu

Yan Etki film; Hastalığını iyileştirmek için aldığı ilacın yan etkileri nedeniyle hayatı alt üst olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Cem ve arkadaşları, karanlık şeylerle uğraşan bir grup insan için biyolojik silahlar geliştirir. Bu süreçte Cem’in hastalığına çare bulurlar. Bununla birlikte, ilacın bazı yan etkileri de vardır. İlacın özel güçler verdiğini anlayan karanlık insanlar, formülü ele geçirmeye çalışırlar. Bu arada ilacın yan etkileri konusunda paranoyak olan Cem, arkadaşlarının kendisine kazak fırlattığını düşünerek İstanbul’dan kaçar.

Yan Etki film Fragmanı

Yan Etki film Oyuncuları

Yan Etki Film yönetmeni Pekin Azer üstlendiği Yan Etki oyuncu kadrosunda; Hakan Eratik, Zeynep Şarlıgil, Uğur Karabulut gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Hakan Eratik
Zeynep Şarlıgil
Uğur Karabulut

Yan Etki izle, Yan Etki full izle, Yan Etki tek parça izle, Yan Etki film izle, Yan Etki 720p izle, Yan Etki 1080p izle, Yan Etki eleştirisi yorumları, Yan Etki konusu, Yan Etki oyuncuları, Yan Etki yönetmeni, Yan Etki fragmanı, Yan Etki imdb puanı, Yan Etki Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status