Yabani

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yabani Filmin Yönetmeni: Olga Gorodetskaya

Filmin Oyuncuları: Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov, Roza Khayrullina

Filmin Türü: Dram, Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 3 Ocak 2020

Filmin Süresi : 1 saat 30 dakika

Yabani Filmi konusu; Yabani izle, Filmde çocuklarını kaybetmiş olan bir çiftin hikayesine odaklanılmaktadır. Çocuklarını kaybeden bu çift acıları ile yüzleşmektedirler. Günün birinde araçları ile seyir halinde iken önlerine aniden bir çocuk çıkıverir. Çocuğu eve götürmeye karar verirler. Bu çocuğun kimsesi yoktur ve onu evlat edinmeye karar verirler. Daha önce kaybettikleri çocuklarının boşluğunu evlat edinecekleri bu çocuk ile doldurmak istemektedirler. Ama çocukta onların göremediği bir gizem vardır. Onlara bu konuda bir rahibe uyarıda bulunur. Büyük bir hata yaptıklarını, onunla başa çıkamayacaklarını, ailelerinin büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu söyler.

Aile bu rahibenin söylediklerini dikkate almayacaktır. Ölen oğullarının yerini tutacağını düşünerek yolda buldukları bu çocuğu evlat edinirler ve o andan itibaren de hayatları tam anlamıyla alt üst olacaktır. Dram ve korku türündeki Yabani filmi 3 Ocak 2020 tarihinde sinemaseverler ile buluşmuştur ve sinemalarda gösterime girmiştir. Filmin süresi 90 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
babil-dizisi-konusu-oyunculari-karakterleri
Babil Dizisi Konusu | Oyuncuları | Karakterleri

Babil Dizisi Konusu | Babil Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakteri Kimdir ? Babil Dizisi, Star tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Babil

Kapat
DMCA.com Protection Status