Yabancı – Exil

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yabancı – Exil filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yabancı – Exil filmi vizyon tarihi, yönetmeni, oyuncuları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımız içerisinde.

Yabancı – Exil Filmi | Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle :

Film ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 6 Kasım 2020

Filmin Türü : Dram

Filmin Yönetmeni : Visar Morina

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Misel Maticevic, Sandra Hüller, Rainer Bock, Thomas Mraz

Filmin Konusu :

Dram türünde bir yapım olan film 6 Kasım 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşmuş olup 2 saat 1 dakikalık süreye sahiptir.

Xhafer bir kimya mühendisidir. Göçmen olması nedeniyle iş yerinde ayrımcılığa uğramaktadır. İş yerinde her gün farklı ve üzücü bir olay ile karşı karşıya gelmektedir. Günün birinde evinin önünde bir fare ölüsü ile karşılaşır ve bunu da iş yerindeki çalışma arkadaşlarının yaptığını düşünmeye başlar. Xhafer, bir ilaç firmasında çalışmakta olup iş başvurusu esnasında fareler ile ilgili sorununu özellikle belirtmiştir ve bunun kullanıldığını düşünür. Aslen Kosovalı’dır ve Almanya’da yaşadığı için dışlandığını hissetmektedir. Artık herkesten şüphelenmektedir.

Alman asıllı olan eşi aslında kendisine ayrımcılık yapılmadığını sadece iş yerinde çalışma arkadaşları tarafından sevilmediğini Xhafer’e söylese de onun bu konudaki düşünceleri değişmemektedir. Xhafer her geçen gün daha farklı ve zorlu sorunlar ile baş etmek zorunda kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Öğretmen Dizisi Yeni Son Bölüm Full HD Tek Parça izle
Öğretmen 1.Bölüm 11 Mart 2020

Öğretmen 1.Bölüm 11 Mart 2020 Öğretmen 1.Bölüm Fragmanı Özeti 11 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen Öğretmen 1.Bölüm

Kapat
DMCA.com Protection Status