Words on Bathroom Walls Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Words on Bathroom Walls izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Words on Bathroom Walls tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Words on Bathroom Walls filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Words on Bathroom Walls filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Words on Bathroom Walls film Hakkında

Words on Bathroom Walls filmi 21 Ağustos 2020 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Romantik Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Thor Freudenthal otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Nick Naveda, Julia Walton almıştır. Words on Bathroom Walls başrol oyuncu kadrosunu ise Charlie Plummer, Taylor Russell McKenzie, Molly Parker gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 50 dakika olup, 7,0 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Words on Bathroom Walls izle – 2013 Yapımı Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları,

Words on Bathroom Walls film konusu

Words on Bathroom Walls film; Julia Walton’ın romanından sinemalara uyarlanan Romantik Dram türünde ki “Words on Bathroom Walls” filmi paranoid şizofren bir adamın hayatına değiniyor. Adam, sürekli halüsinasyonlar gören lise öğrencisi bir şizofren hastasıdır. Sosyal hayatında hastalığından dolayı çektiği zorluklar, yaşamını etkileyen hastalığından dolayı mutsuzluğu ön plana çıkartılmış. Deneysel bir ilaç kullanmak için gönüllü olan genç Adam, çevresinden hastalığını gizlemesine yarayan bir ilacı kullanmaya başlar.

Words on Bathroom Walls film oyuncuları kimdir?

Charlie Plummer
Andy García
Taylor Russell
AnnaSophia Robb
Beth Grant
Molly Parker
Walton Goggins

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status