Woman at War

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Woman at War Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 7 Mart 2019

Woman at War Filmi Yönetmeni : Benedikt Erlingsson

Woman at War Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Halldora Geirhardsdottir, Juan Camillo, Roman Estrada

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren heyecan yarattı.

Filmin Konusu : Woman at War izle, sanayicilere karşı çetin bir mücadele veren çevre aktivisti bir kadının, evlat edinme başvurusu kabul edilince değişen yaşam hikayesini konu alıyor. Halla, işini çok seven bir koro şefi olarak karşımıza çıkıyor. Genç kadın aynı zamanda İzlanda’nın bakir ve eşsiz güzellikteki tabiatını, sanayinin yol açtığı yıkımdan kurtarmaya çalışan bir aktivisttir. Politikacılar tarafından pohpohlanan ve kollanan sanayiciler, İzlanda arazileri için potansiyel bir tehdit oluşturur. Yaşananlar karşısında bir köşede oturup izlemeyi kendisine yediremeyen genç kadın, İzlanda topraklarını koruyabilmek adına alüminyum endüstrisine karşı savaş bayrağını açar. Sanayicilere karşı giriştiği bu zorlu mücadelede, alüminyum endüstrisinin baş belası haline gelmesi fazla uzun sürmez.

Dağların Kadını olarak ün yapmaya başlayan Halla, fabrikaların çalışmasını engellemek için gözünü budaktan sakınmaz. Tam da bu arada hayatını kökten değiştirecek bir haber alır. Halla, uzun süreden beri evlat edinmek için mücadele vermektedir ve sonunda başvurusuna beklediği karşılık gelmiştir. Bir kız çocuğu evlat edinmeye hak kazanan Halla, hayalleri arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır. Yönetmen koltuğunda Benedikt Erlingsson’u gördüğümüz filmin başrolünü Halldóra Geirharðsdóttir üstleniyor. Senaryosunda yönetmen ile birlikte Ólafur Egilsson’un emeği olan filmin oyuncu kadrosunda Jóhann Sigurðarson, Davíd Thór Jónsson, Charlotte Bøving, Hilmir Snær Guðnason gibi isimler kendilerine yer buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bölüm Fragmanı | Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bölüm Full HD Tek Parça izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.Bölüm Fragmanı 3 Mart 2020

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.Bölüm Fragmanı 3 Mart 2020 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.Bölüm Fragmanı Özeti 3 Mart 2020 yeni

Kapat
DMCA.com Protection Status