Willy’s Wonderland

Google News Abone Ol Sinefocus.com
373
Willy’s Wonderland

Willy’s Wonderland izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Willy’s Wonderland tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Willy’s Wonderland filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Willy’s Wonderland filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Willy’s Wonderland film Hakkında

Willy’s Wonderland filmi 12 Şubat 2021 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Korku, Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Kevin Lewis otururken, yapımcılığını ve senaryosunu G.O. Parsons tarafından kaleme almıştır. Willy’s Wonderland başrol oyuncu kadrosunu ise Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 28 dakika olup, 5,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Willy’s Wonderland film konusu

Willy’s Wonderland film; Kendi halinde, sıradan bir yaşam süren bir adam, bir eğlence parkında gece bekçisi olarak işe başlar. Ancak onu sıradan bir bekçilik görevi beklememektedir. Onun basit görevi, lanetli olan tema parkını korumaya çalışırken hayatta kalma mücadelesine dönüşür. Adamın, parktan sağ kurtulabilmesi için canlanan oyuncakları yenmesi gerekir.

Willy’s Wonderland film Fragmanı

Willy’s Wonderland film oyuncuları kimdir?

Nicolas Cage – the Janitor
Emily Tosta – Liv Hawthorne
Kamia Arrington – Little Liv
Beth Grant – Sheriff Eloise Lund
David Sheftell – Deputy Evan Olson
Ric Reitz – Tex Macadoo
Chris Warner – Jed Love
Kai Kadlec – Chris Muley
Caylee Cowan – Kathy Barnes
Terayle Hill – Bob McDaniel
Christian Del Grosso – Aaron Powers
Jonathan Mercedes – Dan Lorraine
Grant Cramer – Jerry Robert Willis
Chris Padilla – Jim Hawthorne
Olga Cramer – Judy Hawthorne