Wickie und die starken Manner-Das magische Schwert

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Wickie und die starken Manner-Das magische Schwert Filmin Yönetmeni: Eric Cazes

Filmin Oyuncuları: Malu Leicher, Ken Duken

Filmin Türü: Animasyon, Aile, Macera

Filmin Vizyon Tarihi : 21 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 22 Dakika

Wickie und die starken Manner-Das magische Schwert Filmi konusu; Wickie und die starken Manner-Das magische Schwert izle,  Çok zeki bir genç olan Vic’in en büyük hayali, Viking savaşçıları ile birlikte maceraya atılmaktır. Ama babası Halvar, Vic’in bu tür tehlikeli ve zor bir yolculuğun parçası olabilecek kadar güçlü olduğunu düşünmemektedir. Bu esnada Halvar, düşmanı olan Sven’den bir kılıç kazanır. Fakat bu kılıç, Vic’in annesi Ylva’nın altından bir heykele dönüşmesine sebep olur. Halvar’ın Ylva’yı kurtarmak için tehlikeli ve zoraki bir yolculuğa çıkmak dışında çaresi yoktur. Bu durumdan faydalanmak isteyen Vic, babasına gerçek bir Viking savaşçısı olabileceğini ispatlamak ve annesini kurtarmak için bu son derece tehlikeli maceraya atılır.

Aklı çalışan bir genç olan Vic, her zaman Viking savaşçıları ile birlikte maceralara atılmak istemiştir. Fakat babası Halvar, Vic’in bu tür tehlikeli ve yorucu seferlere çıkabilecek kadar cesur ve dayanıklı olduğuna inanmamaktadır. Günün birinde Halvar, can düşmanı Sven’den bir kılıç kazanır. Ne var ki bu kılıç, Vic’in sevgili annesi Ylva’yı altından bir heykele dönüştürür. Babası Halvar, Ylva’yı kurtarmak için tehlikeli ve macera dolu bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Bu durumu fırsata çevirmek için can atan Vic, hem babasına gerçek bir Viking savaşçısı olabileceğini ispatlamak, hem de sevgili annesini kurtarmak için bu tehlikeli maceraya katılır. Eğlenceli animasyon, Şubat 2020’de izleyicilerini sinema salonlarında bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sibel Filmi izle, Sibel Tek parça izle, Sibel Full hd izle, Sibel Türkçe Dublaj izle, Sibel Türkçe Altyazılı izle
Sibel

Sibel Filmin ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Şubat 2019 Filmin Yönetmeni : Çağla Zencirci, Guillaume Giovanetti

Kapat
DMCA.com Protection Status