Walder

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Wander izle; Wander Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Wander izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Wander tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Wander filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Wander filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Wander film Hakkında

Wander 4 Aralık 2020 (ABD) yayınlanan orjinal filmidir. Gerilim, Aksiyon, Polisiye türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda April Mullen oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Tim Doiron kaleme almıştır. Wander başrol oyuncu kadrosunu ise Aaron Eckhart, Heather Graham, Tommy Lee Jones gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 44 dk. olup, 5,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Wander film konusu

Arthur Bretnik, çocuğunu kaybettikten sonra psikolojik sorunlar ile baş etmenin zorluklarını yaşadığı zor bir dönemden geçmektedir. Wander isimli küçük bir kasabada işlenen gizemli cinayetin aydınlatılması için bu konuyu araştırmak üzere Arthur Bretnik tutulur. Ancak onu tutan kişilerin garip davranışları onda şüphe uyandırmıştır. Bir komplonun içinde olduğunu düşünmekte ve geçen zaman onu bu komplonun içine sürüklediğini fark etmektedir. İçine düşdüğü ve şüphelendiği bu durum onu kızının ölümü ile ilgili bir komplo şüphelerini arttırmaktadır. Psikolojik sorunları ile durumun ciddiyetini birbirinden ayırarak konuya iyice odaklanmak ve bu olayın gerçek yüzünü ortaya çıkartmak için elinden geleni yapmaya karar vermiştir.

Wander film oyuncuları kimdir?

Aaron Eckhart – Arthur Bretnik
Katheryn Winnick – Elsa Viceroy
Heather Graham – Shelly Luscomb
Tommy Lee Jones – Jimmy Cleats
Raymond Cruz – Sheriff Luis Santiago
Brendan Fehr – Nick Cassidy
Roger Dorman – Leiland Ashgrave

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status