Venom: Let There Be Carnage izle; 2021 Netflix Film fragmanı Tek Parça full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Venom: Let There Be Carnage izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Venom: Let There Be Carnage tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Venom: Let There Be Carnage filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Venom: Let There Be Carnage filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Venom: Let There Be Carnage film Hakkında

Venom: Let There Be Carnage filmi 17 Eylül 2021 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon, Fantastik türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Andy Serkis otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Kelly Marcel tarafından kaleme almıştır. Venom: Let There Be Carnage başrol oyuncu kadrosunu ise Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 28 dakika olup, – ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Venom: Let There Be Carnage film konusu

Venom: Let There Be Carnage film; Sony Pictures, “Venom: Let There Be Carnage” filminin vizyon tarihini bir kez daha erteledi. Başrolünü Tom Hardy’nin oynadığı süper kahraman devam filmi 17 Eylül’de beyaz perdede gösterime girecek. “Venom” devam filmi salgın sırasında birkaç kez ertelendi ve en son 25 Haziran için planlanmıştı ama pandeminin etkilerinin devam etmesi bir erteleme daha getirdi.

Los Angeles ve New York City‘deki sinema salonlarının yeniden açılmasına rağmen, “Venom: Let There Be Carnage” birkaç ay daha ileri taşındı. Universal, kısa süre önce “Hızlı ve Öfkeli” devam filmi “F9”u haziran sonuna kaydırmıştı, böylece iki iddalı film aynı hafta sonu açılacak ve sinemaseverlerin ilgisini çekmek için yarışacaktı. Gişelerin toparlanması yavaş olduğundan, en azından Kuzey Amerika‘da, yaza kadar bir potansiyel gişe canavarı filmin çıkış yapması zor gözüküyor.

Eylül ortalarında vizyona girecek olan “Venom” devam filmi 6 Ağustos’taki “The Suicide Squad“la, 1 Ekim’deki Denis Villeneuve’ün “Dune” yeniden yapımı arasında bir boşluğa denk getirildi. 17 Eylül’de “Venom: Let There Be Carnage”, yıldızlarla dolu cinayet gizemi “Death on the Nile” ve Universal’ın animasyonlu çocuk filmi “The Boss Baby: Family Business”la birlikte prömiyer yapacak.

Sony, “Venom”un gecikmesiyle birlikte, yayın takviminden Kevin Hart ve Woody Harrelson’lı aksiyon komedisi olan “Man from Toronto”yu çıkardı. Başlangıçta bu film için 17 Eylül planlanmıştı, şimdi ise belirsizliğini koruyor. Andy Serkis, “Venom”un devamını yöneten isim. 2018 yapımı ilk film, dünya çapında 855 milyon dolar kazanan sürpriz bir gişe hasılatı oldu. Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott ve Naomie Harris de devam filminde yer alacak.

Venom: Let There Be Carnage film Fragmanı

Venom: Let There Be Carnage film oyuncuları kimdir?

Tom Hardy
Woody Harrelson
Michelle Williams
Reid Scott
Naomie Harris

DMCA.com Protection Status