Vay Babam Vay

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Vay Babam Vay izle, 16 Temmuz 2021 Netflix Film fragmanı full hd izle, konusu, oyuncuları, imdb puanı, Vay Babam Vay filmi 720p tek parça izle.

Vay Babam Vay film Hakkında

Vay Babam Vay filmi 16 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Vay Babam Vay Komedi türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Vay Babam Vay film yönetmeni koltuğunda Ozan Açıktan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Gökhan Arı, Mehmet Ali Tugay tarafından kaleme almıştır. Vay Babam Vay film oyuncuları ise Onur Yaprakçı, Altan Erkekli, Füsun Demirel gibi isimler süslemiştir. Vay Babam Vay IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Vay Babam Vay film konusu

Vay Babam Vay film; İsmet’in vefat etmesiyle, ailesi ve kasabada yaşayanlar, cenaze evine toplanır. İmam, cenazenin ikindi namazına kadar defnedilmesi gerektiğini söylese de İsmet’in ağabeyi geç kalınca cenaze de kaldırılamaz. Bu sırada miras konusunun gündeme gelmesi işlerin karışmasına neden olur. İsmet’in başka bir kadından olan çocuğunun da cenazeye gelmesi, işleri içinden çıkılmaz bir hale getirir.

Vay Babam Vay film Fragmanı

Vay Babam Vay film Oyuncuları

Vay Babam Vay Film yönetmeni Gökhan Arı üstlendiği Vay Babam Vay oyuncu kadrosunda; Onur Yaprakçı, Altan Erkekli, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Onur Yaprakçı
Altan Erkekli
Füsun Demirel

Vay Babam Vay izle, Vay Babam Vay full izle, Vay Babam Vay tek parça izle, Vay Babam Vay film izle, Vay Babam Vay 720p izle, Vay Babam Vay 1080p izle, Vay Babam Vay eleştirisi yorumları, Vay Babam Vay konusu, Vay Babam Vay oyuncuları, Vay Babam Vay yönetmeni, Vay Babam Vay fragmanı, Vay Babam Vay imdb puanı, Vay Babam Vay Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status