Varsity Blues Operasyonu izle Full film Fragmanı Tek Parça

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Varsity Blues Operasyonu izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Varsity Blues Operasyonu tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Varsity Blues Operasyonu filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Varsity Blues Operasyonu filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Varsity Blues Operasyonu film Hakkında

Varsity Blues Operasyonu filmi 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Belgesel Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Smith otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Jon Karmen tarafından kaleme almıştır. Varsity Blues Operasyonu başrol oyuncu kadrosunu ise Matthew Modine, Sarah Chaney, Leroy Edwards gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 39 dakika olup, 7,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Varsity Blues Operasyonu film konusu

Varsity Blues Operasyonu film; ABD’nin zengin ve ünlü ailelerinin çocukları, girmeye hak etmedikleri halde ülkenin en iyi üniversitelerine yerleştirildi. Belgeselde, gençleri üniversitelere yerleştirmek için yapılan sahtekarlık gözler önüne seriliyor. Skandalının merkezindeki adam olan Rick Singer’ın zengin ailelerinin çocuklarını istedikleri üniversitelere yerleştirmek için yaptıklarının anlatıldığı belgeselde, Singer ve müşterileri arasındaki konuşmalara da yer veriliyor.

Varsity Blues Operasyonu film Fragmanı

Varsity Blues Operasyonu film oyuncuları kimdir?

Matthew Modine
Sarah Chaney
Leroy Edwards

Varsity Blues Operasyonu izle, Varsity Blues Operasyonu full izle, Varsity Blues Operasyonu tek parça izle, Varsity Blues Operasyonu Türkçe Dublaj izle, Varsity Blues Operasyonu 720p izle, Varsity Blues Operasyonu 1080p izle, Varsity Blues Operasyonu tek part izle, Varsity Blues Operasyonu kesintisiz full izle, Varsity Blues Operasyonu altyazılı izle,

DMCA.com Protection Status