Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Ana Başlıklar

Syfy’ın bilim kurgu türünde dizisi Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimiz içeriğinde Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Vagrant Queen 1. Sezon 8. Bölüm Konusu :

Elida, çocuk kraliçe iken bir anda kaçak hayatı yaşamak zorunda kalmıştır. Arkadaşı Isaac ile arası bozuktur ancak Isaac, Elida’nın annesinin ölmediğini hala hayatta olduğunu söyleyince olaylar bir anda farklı bir yöne doğru değişim gösterecektir. Artık Elida’nın yeni arkadaşları Isaac ve Amae’dir. Ezeli düşmanı olan komutan Lazaro’nun eline düşmeden annesine ulaşmaya çalışmak Elida’nın en büyük isteğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status Google - sitemap