Uzun Zaman Önce

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Uzun Zaman Önce filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Uzun Zaman Önce filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Uzun Zaman Önce filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Uzun Zaman Önce filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Uzun Zaman Önce Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uzun Zaman Önce filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Uzun Zaman Önce Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Eylül 2020

Filmin Türü : Yerli Film, Dram, Gizem

Filmin Yönetmeni : Cihan Sağlam

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Esra Bezen Bilgin, Onur Dikmen, Sevinç Erbulak, Serdar Orçin, Nihan Okutucu

Filmin Konusu : Dram ve gizem türünde yerli bir yapım olan film 11 Eylül 2020 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur. Film 1 saat 59 dakika süreye sahiptir.

Ahmet ve Sevgi bir kasabada yaşamakta olan evli bir çifttir. Sevgi bir kadın kuaföründe çalışmaktadır. Çiftin evlilikleri bir süredir problemli olarak seyretmektedir. Ahmet, karısının kendisini aldattığını düşünmektedir. Kasabada son günlerde ortalıkta görünmeye başlayan bir yabancı onun bu konudaki şüphelerini bir kat daha arttırır. Günün birinde panik içerisinde kardeşini arar ve bulaştığı büyük beladan kurtulmak için kardeşinden yardım ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status