Uzak Ülke (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Uzak Ülke izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Uzak Ülke filmi tek parça izle haber detayı. 30 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Uzak Ülke Filmi, Yerli Dram türünde bir yapımdır.

Uzak Ülke Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 30 Temmuz 2021

Filmin Türü : Yerli – Dram

Filmin Yönetmeni : Erkan Yazıcı

Filmin Oyuncuları : Haydar Şişman, Abdurrahman Gönan

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi : 1 saat 33 dakika

Uzak Ülke fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Uzak Ülke Filmi Konusu

Yönetmenliğini Erkan Yazıcı’nın üstlendiği, baş rollerinde ise Haydar Şişman, Abdurrahman Gönan’ın yer almakta olduğu yerli dram türündeki film 1 saat 33 dakikalık süreye sahiptir. Sinema salonlarında 30 Temmuz 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşan film oldukça güzel tepkiler almayı başarmıştır. Filmin konusuna değinecek olursak;

Paris, 12 yaşında genç bir çocuktur ve ailesi ile birlikte bir kampta kalmaktadır. Babası, annesi için ağaçtan yonttuğu bir hediye hazırlamıştır. Paris bu hediyeyi almak için kamptan kaçar. Paris, aslen Trabzon Rum’udur. Kampa geri geldiğinde hiç beklenmedik bir olay ile karşı karşıya kalır. Mübadiller gönderilmiştir ve kamp bomboş kalmıştır. Yeni rejim, daha önce kampın komutanı olan Osman Binbaşı’yı hain ilan etmiştir ve daha önce komutanlığını yaptığı kampta hapsetmiştir. Artık bu kamp, insanların köklerini aradığı ve bağlılıklarını sorguladığı bir yer olmuştur. Bu kamp şimdi Binbaşı Osman ve Paris’in vatanı haline gelmiştir.

Uzak Ülke Film Fragmanı İzle

Uzak Ülke Filmi Oyuncuları

Haydar Şişman,

Abdurrahman Gönan

DMCA.com Protection Status