Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
68
Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Başulu’nun saldırıya uğraması üzerine Melikşah’ ın teşvikiyle Zübeyde, geçmiş olsun ziyaretine gittiği sıra da beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşır. Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 1 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Uyanış Büyük Selçuklu Geçen Bölüm Özeti

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Başulu’nun saldırıya uğraması üzerine Melikşah’ ın teşvikiyle Zübeyde, geçmiş olsun ziyaretine gittiği sıra da beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşır. Sencer’ in annesi diye ziyaretine gittiği kişi aslında hiç beklemediği biri olan saraydan sürgün edilmiş Kıpçakların kızı Başulu’nun ta kendisidir.

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Uyanış Büyük Selçuklu 1 Şubat 2021 Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Zübeyde’ nin saraya gelmesi üzere Tenger’ in beklemediği bu durum onun sarayda ki konumun da ki dengeleri bozmuş, Başhatunluk makamından olmanın yanı sıra Melikşah’ dan da uzaklaşmak zorunda kalmıştır.

Hasan Sabbah peşinde olan Melikşah ve Nizamülmülk’ den kurtulabilmek için tek çare uçurumdan atlamak olmuştur. Hasan Sabbah bu zor durumdan kurtulabilecek mi? Onu bu durumdan kim kurtaracak ?

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm Fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Uyanış Büyük Selçuklu dizi konusu

Anadolu’ yu Türklere açan büyük hükümdar Sultan Alpaslan’ ın ölümü ardında Melikşah tahta geçmiştir. Melikşah aynı zaman da çok sevdiği Kıpçak Hatun’ u da kaybettiğini öğrenmesi ile yıkılmıştır. Kıpçak-Selçuklu düşmanlığı nedeniyle büyük bir tehlike arz etmektedir. Melikşah için verilmezi çok zor bir karar ile onu Nizamülmülk‘ e gönderirler. Sultan Melikşah, babasından aldığı taht ile sürdüğü Selçuklu Devleti hükümdarlığının gücüne güç katmaya devam etmesiyle her geçen gün de düşmanları çoğalıp büyümeye devam etmektedir. Düşmanları hem devlet içinde hem de dışında boş durmayıp Selçuklu’ yu bitirmek için uğraş vermektedir.

Sencer ise yıllarca almış olduğu iyi eğitim ve devlet sevgisi ile yetişmiştir. Tek gayesi ise devletine bağlı hizmet edebilmektir. Tam bir kahramana dönüşmüştür. Bu kahramanlıkları ve aldığı iyi eğitim onu Sultan Melikşah’ın fedailiğine yükseltmiştir. Melikşah ve Sencer bu zorlu yolda türlü tehlikeler ile mücadele ederken yanlarında en büyük destekçileri ile hedeflerine ulaşmak ve düşmanlarını alt etmek için Nizamülmülk gibi liyakatli devlet adamları, Gazalî gibi alimler, Ömer Hayyam gibi bilim adamları, Yusuf Hamedani gibi destekçileri ile hızla ilerlemektedirler.

Uyanış Büyük Selçuklu dizi oyuncuları kimdir?

Buğra Gülsoy- MELİKŞAH
Ekin Koç- SENCER
Hatice Şendil- TERKEN HATUN
Mehmet Özgür- NİZAMÜLMÜLK
Sevda Erginci- TURNA HATUN
Leyla Lydia Tuğutlu – ELÇİN HATUN
Gürkan Uygun – HASAN SABBAH
Bülent Alkış- ÖMER HAYYAM

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm full izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm tek parça izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ne zaman, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm kıyafetleri, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ilk sahne, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ön izleme, Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi 1 Şubat 2021, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm canlı izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm kesintisiz izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 720p izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın