Uslu Çocuklar – Good Boys

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Uslu Çocuklar – Good Boys Filmin Yönetmeni: Gene Stupnitsky

Filmin Oyuncuları: Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Eylül2019

Filmin Süresi : 1 saat 30 dakika

Uslu Çocuklar – Good Boys Filmi konusu; Uslu Çocuklar – Good Boys izle, Komedi türünde bir yapım olan filmde aynı yaşlarda bulunan dört çocuk o gün okulu asarlar ve bütün gün boyunca oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar. 12 yaşında bir çocuk olan Max, arkadaşları tarafından düzenlenen bir partiye katılacaktır. Parti öpüşme partisidir ve Max bu nedenle büyük bir panik yaşamaktadır çünkü nasıl öpüşüleceğini bilmemektedir. Max bu problemin üstesinden gelebilmek için arkadaşlarından yardım ister. Thor ve Lucas isimli arkadaşları ile birlikte sevişen komşularını izlemeyi planlarlar. Bu izleme işini yapabilmek için de Max’in kullanması yasak olan dronu gizlice alırlar. İşleri bittiğinde dronu kimse fark etmeden yerine koyacaklardır.

Ancak Max ve arkadaşlarının planları beklenildiği gibi gelişmeyecektir. Dronun imha olması ile birlikte işler iyice rayından çıkacaktır. Şimdi Max ve arkadaşları babaları fark etmeden imha edilen dronu yerine koymak zorundadırlar ve bu da onların birbirinden komik durumlar yaşamalarına sebep olacaktır. Eylül 2019 tarihinde vizyona giren film 1 saat 30 dakikalık süreye sahiptir ve komedi türünde bir yapımdır.

Uslu Çocuklar – Good Boys” için bir yorum

  • Geri bildirim: Ekrem Ulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kıyamet Deneyi Aporia 2019 Filmi izle, Kıyamet Deneyi Aporia Tek parça izle, Kıyamet Deneyi Aporia Full hd izle, Kıyamet Deneyi Aporia Türkçe Dublaj izle, Kıyamet Deneyi Aporia Türkçe Altyazılı izle, Kıyamet Deneyi Aporia Filmi konusu, Kıyamet Deneyi Aporia Filmi oyuncuları, Kıyamet Deneyi Aporia Filmi Yönetmeni
Kıyamet Deneyi Aporia

Kıyamet Deneyi Aporia Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Rec Revan

Kapat
DMCA.com Protection Status