Unhinged – Dengesiz

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Unhinged – Dengesiz filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Unhinged – Dengesiz filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Unhinged – Dengesiz filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Unhinged – Dengesiz filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Unhinged – Dengesiz filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Unhinged – Dengesiz filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Unhinged – Dengesiz filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Unhinged – Dengesiz Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Unhinged – Dengesiz filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Unhinged – Dengesiz Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Gerilim, Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Derrick Borte

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Anne Leighton, Jimmi Simpson

Filmin Konusu : 2 Ekim 2020 tarihinde sinemalarda gösterime giren film aksiyon ve gerilim türünde bir yapım olup 1 saat 30 dakika süreye sahiptir.

Rachel her zamanki gibi yine işine gitmek üzere yola çıkar. Ancak bugün işe biraz geç kalmaktadır. Trafikte bir adam ile kavga eder. Rachel’in tartıştığı kişi olan Crowe oldukça sorunlu birisidir. Toplum tarafından dışlanmış yalnız ve silik bir karaktere sahiptir. Artık dünyada bir iz bırakmaya karar veren Crowe, trafikte tartıştığı Rachel ve sevdiklerine bir ders vermek için harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status