Tutunamayanlar 2. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tutunamayanlar 2. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Tutunamayanlar 2. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Tutunamayanlar 2. Bölüm Özeti | Full HD

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tutunamayanlar 14 Ocak 2020 Salı günü 2. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Tutunamayanlar dizisi 2. Bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizi okuyarak dizide hangi gelişmelerin yaşanacağına dair ipuçlarına sahip olabilirsiniz.

Tutunamayanlar 2. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

İlham perisi İlhan, en kısa süre zarfında Avrupa’ya atama görmek istemektedir. Bu nedenle toplanan periler konseyinde yaptığı ilhamlar ile ilgili sunum yapar ancak beklenilen ilgi ve tepkiyi alamaz. İstediği sonucu alamayan İlhan eski görev yerine tekrar geri dönmek zorunda kalır.
Bu arada Tarık’da İrem’in neden mahalleye geri döndüğüne dair aklında soru işaretleri ile dolaşmaktadır. İrem ise Tarık’ın omzunda yük olduğunu hissederek üzüntü yaşamaktadır. Tarık maddi anlamda hayli zor günler geçiriyor olmasına rağmen İrem’e iş bulmak için yardımcı olmaya çalışır.
Cemile bu durumdan bir şekilde haberdar olur ve mahalleye yeni gelen İrem’i tanımak için farklı yollara başvurur. Cemile, Tarık ile İrem arasında yaşanacak bir yakınlaşmayı göze dahi alamamaktadır ve bunun için Nurdagül ve Vildan’ı da yanına alarak bunu önlemeye yönelik planlar yapmaya başlar.

Tutunamayanlar 2. Bölüm izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm full izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm hd izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm tek parça izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm Son Bölüm izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm Yeni Bölüm izle, Tutunamayanlar 2. Bölüm Özeti, Tutunamayanlar 2. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status