True History of the Kelly Gang

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Justin Kurzel

Filmin Oyuncuları: George McKay, Russell Crowe, Nicholas Hoult

Filmin Türü: Western, Biyografik, Dram, Polisiye

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Şubat 2020

Filmin Süresi : 2 saat 4 dakika

True History of the Kelly Gang Filmi konusu; True History of the Kelly Gang izle,  Cannes Film Festivali’nde ödül alan ilk uzun metrajlı filmi Snowtown ile dikkatleri üzerine çektikten sonra, 2015 yılında Macbeth ile etkileyici bir uyarlamayı hayata geçiren Justin Kurzel, beklentileri karşılamayan Assassin’s Creed filminden üç yıl sonra yeni filmiyle sinemalara geri dönüyor. Avustralyalı yönetmenin kendi ülkesinde çektiği filmin senaryosunu, Snowtown ve Berlin Syndrome gibi yapımlarla tanınan Shaun Grant kaleme almış. True History of the Kelly Gang, adından da anlaşılacağı üzere dünyanın en ünlü kanun kaçaklarından olan Ned Kelly ve çetesinin hikayesini konu alıyor. Peter Carey’nin Booker ödüllü romanından uyarlanan True History of the Kelly Gang, izleyicileri 1870’lerin Avustralya’sına götürüyor ve uzun süre kanundan kaçmayı başaran Ned Kelly ve çetesinin hikâyesini anlatıyor.

Altın Palmiye ödüllü Snowtown, Macbeth ve Assassin’s Creed filmleriyle tanınan Justin Kurzel tarafından yönetilen True History of the Kelly Gang’in senaryosu, Snowtown ve Berlin Syndrome gibi yapımlarla tanınan Shaun Grant tarafından kaleme alınmış. Avustralya’da çekimleri tamamlanan True History of the Kelly Gang, dünyanın en meşhur kanun kaçaklarından biri olan Ned Kelly ve çetesinin hikayesine odaklanıyor. Peter Carey’nin Booker ödüllü romanından uyarlanan True History of the Kelly Gang, 1870’lerin Avustralya’sında geçiyor ve yıllarca kanundan kaçmayı başaran Ned Kelly ve çetesinin hikayesini aktarıyor. True History of the Kelly Gang, Şubat 2020’de sineme salonlarında yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garez - The Grudge izle | Garez - The Grudge Filmi Full HD Tek Parça izle
Garez – The Grudge

Filmin Yönetmeni: Nicolas Pesce Filmin Oyuncuları: Andrea Riseborough, Demian Bichir, John Cho Filmin Türü: Gerilim, Korku Filmin Vizyon Tarihi : 21 Şubat 2020 Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status