Troller Dünya Turu

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Troller Dünya Turu filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Troller Dünya Turu filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Troller Dünya Turu filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Troller Dünya Turu filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Troller Dünya Turu Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Troller Dünya Turu filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Troller Dünya Turu Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Macera, Komedi, Animasyon, Müzikal

Filmin Yönetmeni : Walt Dohrn, David P. Smith

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları :

Filmin Konusu : 2 Ekim 2020 tarihinde vizyondaki yerini alan animasyon türündeki yapım 1 saat 30 dakika süreye sahiptir.

Poppy ve Branch troll dünyasının aslında düşündüklerinden çok daha büyük olduğunu bu macerada keşfederler. Funk, Country, Tekno, Klasik, Pop ve Rock olmak üzere troll dünyası 6 farklı diyara dağılmıştır ve her birinde farklı bir müzik türü egemendir. Hard rock kraliyet üyesi olan Kraliçe Barb, trash kralı olan babası ile beraber rock müziğin tüm troll diyarlarına egemen olması için diğer müzik türlerine karşı acımasız bir savaş başlatır. Poppy ve Branch de arkadaşları Biggie, Kaşmir, Saten, Cooper ve Elmas Adam’ı da yanlarına alarak bu kötü yürekli kraliçenin planlarını gerçekleştirmesine engel olmak için diğer troll diyarlarına bir yolculuğa çıkarlar.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status