Triple Frontier Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Triple Frontier izle; Triple Frontier Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Triple Frontier izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Triple Frontier tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Triple Frontier filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Triple Frontier filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Triple Frontier film Hakkında

Triple Frontier 3 Mart 2019 (New York) yayınlanan Netflix Filmleri. Aksiyon – Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda J.C. Chandor oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu J.C. Chandor , Mark Boal kaleme almıştır. Triple Frontier başrol oyuncu kadrosunu ise Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 5 dk. olup, 6,4′ lük IMDb puanına sahiptir.

Triple Frontier film konusu

Eski Özel Kuvvetler operasyon askeri kendileri için birşeyler yapmaya karar vererek büyük bir soygun için uzun bir aradan sonra toplanırlar. Güney Amerika’da az nüfuslu bir sınır bölgesin de büyük soygunu planlamak için bir araya gelmişlerdir. Hepsi konusunda uzman bu 5 kişilik operasyon timinin hedefin de ise bölgenin en güçlü ve zengin mafya karterinin servetini ele geçirmektir.

Hayatların da ilk defa kendileri adına birşeyler yapmaya kararlı bu muhteşem 5′ li bölgenin en güçlü adamını yok etmeye kararlıdır. Ülkeleri için yaptıkları görevler de herşey yolunda giderken, kendileri için planladıkları bu büyük operasyon hiç de planladıkları gibi olmamaktadır. Herşey kusursuzca planlanmıştır ancak beklenmedik olaylar onları büyük bir kaos içinde bırakır. Almış oldukları disiplinli eğitim, birbirlerine olan sadakatleri bu zorlu görevde kırılma noktasına yaklaşmaktadır.

Triple Frontier film oyuncuları kimdir?

Ben Affleck – Tom “Redfly” Davis
Oscar Isaac – Santiago “Pope” Garcia
Charlie Hunnam – William “Ironhead” Miller
Garrett Hedlund – Ben “Benny” Miller
Pedro Pascal – Francisco “Catfish” Morales
Adria Arjona – Yovanna

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status