Trendeki Kız Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Trendeki Kız izle; 2016 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Trendeki Kız tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Paula Hawkins’in dünya genelinde 2 milyondan fazla satan The Girl on the Train kitabından sinemalara uyarlanan gerilim ve gizem türü filmdir. Trendeki Kız filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Trendeki Kız filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Trendeki Kız film Hakkında

Trendeki Kız filmi 20 Eylül 2016 (Londra) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Tate Taylor otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Erin Cressida Wilson, Paula Hawkins almıştır. Trendeki Kız başrol oyuncu kadrosunu ise Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 52 dakika olup, 6,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Trendeki Kız film konusu

Trendeki Kız film; Paula Hawkins’in dünya genelinde 2 milyondan fazla satan The Girl on the Train kitabından sinemalara uyarlanan gerilim ve gizem türü filmdir. Alkol sorunu olan ve işsiz olan genç kadın zamanını tren yolculukları yapıp mutlu çiftlerin hayatlarını gözlemleyerek geçirmektedir. Yeni bir yolculuk esnasında adeta mükemmel çift olarak görünen bir çifti izlemeye koyulmuştur. Ancak beklenmedik bir olay tüm dengeleri bozacaktır. Kadının gizemli bir şekil de öldürülmesi ile artık bu cinayeti çözerek kafasının içinde kalan cevapsız sorulara yanıt bulmalıdır.

Trendeki Kız izle 2016 Netflix Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Trendeki Kız film oyuncuları kimdir?

Emily Blunt, Rachel Watson
Rebecca Ferguson, Anna Watson
Haley Bennett, Megan Hipwell
Justin Theroux, Tom Watson
Luke Evans, Scott Hipwell
Édgar Ramírez, Dr. Kamal Abdic
Allison Janney, Officer Riley
Lisa Kudrow, Monica
Laura Prepon, Cathy
Ross Gibby, David

Trendeki Kız izle, Trendeki Kız full izle, Trendeki Kız tek parça izle, Trendeki Kız türkçe dublaj izle, The Girl on the Train izle, The Girl on the Train full izle, The Girl on the Train tek parça izle, The Girl on the Train türkçe dublaj izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status