Transformers 4 Kayıp Çağ

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Michael Bay

Filmin Oyuncuları: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Nicola Peltz

Filmin Türü: Bilimkurgu, Aksiyon

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Haziran 2014

Filmin Süresi : 2 Saat 46 Dakika

Filmin konusu:  Transformers 4 Kayıp Çağ izle, Autobot ve Decepticonların kozlarını paylaştığı son savaşın üzerinden dört yıl geçmiştir. Savaşta Chicago şehri yerle bir olmuş ve binlerce insan hayatını kaybetmiş olsa da, dünya ve insanlık çok büyük bir tehditten kurtulmuştur. İnsanlık yaralarını sarmakla meşgulken, görev başındaki Amerikan hükümeti Autobotlar ile arasındaki ilişkiyi tamamen koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmek için CIA bünyesinde özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas’ta kendi halinde bir oto tamircisi olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyonetin parçalarını satma umuduyla işe girişmiştir. Ancak elindeki alelade bir kamyonet değildir ve bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime’dan başkası olmadığını fark etmesi uzun sürmez.

Cade Yeager’in, Optimus Prime’dan elde ettikleri sinyaller üzerine yola koyulan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de an meselesidir. Cade Yeager, Optimus Prime’ı bir şekilde Chicago’ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile buluşturmak zorunda kalır. Çünkü dünyayı tehdit eden gizemli bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun da yardımlarıyla karşılarına çıkan en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır. Ehren Kruger’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay’in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Görümce izle, Görümce Filmi Konusu Nedir, Görümce Filmi Oyuncuları, Görümce Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Görümce

Görümce Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Aralık 2016 Yönetmeni : Kıvanç Baruönü Oyuncu Kadrosu |

Kapat
DMCA.com Protection Status