Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Tövbeler Olsun 27. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Doktor Şevki Bey, Aylin ve Buğra’nın yardım istemesiyle birlikte Namzet ve Osman’ı barıştırmak için harekete geçer ve bunun için inatçı ikiliyi eskiden birlikte çalıştıkları kuyumcu dükkanına kilitler. Tövbeler Olsun 27. Bölüm 28 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Özeti

Tövbeler Olsun 27. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Doktor Şevki Bey, Aylin ve Buğra’nın yardım istemesiyle birlikte Namzet ve Osman’ı barıştırmak için harekete geçer ve bunun için inatçı ikiliyi eskiden birlikte çalıştıkları kuyumcu dükkanına kilitler. Dost oldukları eski günleri hatırlamaları için elinden geleni yapan Dr. Şevki bu defa onları barıştırmaya kararlıdır. Fakat anılarının tekrar canlandığı bu eski atölyede başlarına olmadık işler gelecektir.

Pırlantaların peşinde olan hırsızlık şebekesinin ortasında kalan Namzet ve Osman’ı zorlu bir macera beklemektedir. Öte yandan Nazmiye ve Anıl, ailelerine nikah tarihi aldıkları haberini vermek için fırsat kollamaktadır. Ertan ise değişimiyle herkesi şaşırtmaya devam etmektedir. Horanta ailesinin yeni üyesi Makbuş ise Enişte’ nin kasketinde taşıdığı sırrı çözmenin peşindedir.

İki eski dostun arasında tam da her şey yoluna girmişken aniden yaşanacak olan gerilim yüzünden Namzet’i zor anlar bekleyecektir. Eski atölyede Osman ve Namzet’i nasıl bir macera bekliyor? Kazım, Jale’nin gizemli davranışlarının sebebini öğrenecek mi? Doktor Şevki sayesinde araları düzelen inatçı ikiliyi tekrar karşı karşıya getirecek olay ne?

Tövbeler Olsun 27. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun dizi konusu

Tövbeler Olsun dizi konusu; Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta çok başarılı ama pintiliğiyle de nam salmış bir mücevher imalatçısıdır. Bu pintiliğinden bonkörlüğe doğru giden büyük değişimi konu ediliyor. Bu değişiminden önce “hatme çiçeğim” diye sevdiği hayat arkadaşı sevgili eşi Latife, oğulları Buğra, Sinan ve kızı Nazmiye bu durumu nasıl karşılamaktadır.

Eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat onları tekrardan karşı kaşıya getirmiştir. Kimi zaman düşündüren ama bu arada da bol bol güldüren bir dolu olaylar zinciri peşi sıra gelmektedir.

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 27. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 28 Şubat 2021, Tövbeler Olsun 27. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status