Tövbeler Olsun 24. Bölüm full izle Fragmanı 31 Ocak 2021 Tek Parça

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Nazmiye ve Osman evlilik sözleşmesini Namzet’ in Anıl’ a imzalatmak istediğini öğrenmesi ile engellemek için harekete geçerler. Tövbeler Olsun 24. Bölüm 31 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Özeti

Tövbeler Olsun 24. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Nazmiye ve Osman evlilik sözleşmesini Namzet’ in Anıl’ a imzalatmak istediğini öğrenmesi ile engellemek için harekete geçerler. Ertan evlilik sözleşmesini ortaya atarak zor duruma soktuğu Anıl’ ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir. Buğra ve Aylin’ in evlilik heyecanı ve hazırlıkları devam ederken modacı Aleyna’ nın gelinlik tasarımı Latife ve Hülya’ yı zor anlar yaşatır.

Kazım’ ın her gün daha da çoğalan altınlarının sırrı eniştede saklıyken şirkette ki yeni pozisyonu gündeme bomba gibi düşmüştür. Bunların yanı sıra Osman’ ın Namzet için hazırlattığı ‘Dünür Sözleşmesi’ ile ortalık iyice karışır. İkili arasında ki gerginlik kavgaya dönüşmesi ile uzun yıllar sonra mahalleye geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale ederek tarafları yatıştırmaya çalışır.

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tövbeler Olsun 31 Ocak 2021

Tövbeler Olsun dizi konusu

Tövbeler Olsun dizi konusu; Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta çok başarılı ama pintiliğiyle de nam salmış bir mücevher imalatçısıdır. Bu pintiliğinden bonkörlüğe doğru giden büyük değişimi konu ediliyor. Bu değişiminden önce “hatme çiçeğim” diye sevdiği hayat arkadaşı sevgili eşi Latife, oğulları Buğra, Sinan ve kızı Nazmiye bu durumu nasıl karşılamaktadır. Eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat onları tekrardan karşı kaşıya getirmiştir. Kimi zaman düşündüren ama bu arada da bol bol güldüren bir dolu olaylar zinciri peşi sıra gelmektedir. Tövbeler Olsun 24. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 31 Ocak 2021, Tövbeler Olsun 24. Bölüm reklamsız izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm dizi izle,

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 31 Ocak 2021, Tövbeler Olsun 24. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status