Tövbeler Olsun 23. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
27
Tövbeler Olsun 23. Bölüm

Tövbeler Olsun 23. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Tövbeler Olsun 23. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Tövbeler Olsun 23. Bölüm 24 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Özeti

Tövbeler Olsun 23. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ertan, Anıl ile ilgili herkesten sakladığı gerçeği Namzet’ e söylemesi ile ortalık iyice birbirine girer. Anıl için kızıyla evlenmesinin altında yatan gerçeğin parası için evleniyor olduğuna inanmıştır. Ancak bu düşüncesinden dolayı Nazmiye’ nin büyük tepkisini çeker. Anıl ile ilgili söylenenlere inanmayarak Ertan ve babasına karşı cephe almıştır. Namzet ise bu duruma çok üzülerek kızını üzmeden bu olayı çözmenin bir yolunu bulmuştur. Anıl’ dan evlilik sözleşmesi yapmasını talep edecektir.

Tövbeler Olsun 23. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 23. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 24 Ocak 2021

Tövbeler Olsun dizi konusu

Tövbeler Olsun dizi konusu; Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta çok başarılı ama pintiliğiyle de nam salmış bir mücevher imalatçısıdır. Bu pintiliğinden bonkörlüğe doğru giden büyük değişimi konu ediliyor. Bu değişiminden önce “hatme çiçeğim” diye sevdiği hayat arkadaşı sevgili eşi Latife, oğulları Buğra, Sinan ve kızı Nazmiye bu durumu nasıl karşılamaktadır. Eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat onları tekrardan karşı kaşıya getirmiştir. Kimi zaman düşündüren ama bu arada da bol bol güldüren bir dolu olaylar zinciri peşi sıra gelmektedir.

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Bir cevap yazın