Tövbeler Olsun 22. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tövbeler Olsun 22. Bölüm izle; Tövbeler Olsun 22. Bölüm yeni son bölüm dizisi fragmanı tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Tövbeler Olsun 22. Bölüm 17 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Osman, kız isteme merasimi sırasında Nazmiye’ yi Anıl’ a isterken Namzet’ in uyguladığı plandan dolayı deliye dönmüştür. Tövbeler Olsun 22. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Tövbeler Olsun 22. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Tövbeler Olsun 22. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Tövbeler Olsun 22. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Özeti

Tövbeler Olsun 22. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Osman, kız isteme merasimi sırasında Nazmiye’ yi Anıl’ a isterken Namzet’ in uyguladığı plandan dolayı deliye dönmüştür. Namzet ise Nazmiye’ nin evliliğini engellemek için uğraşmaktan artık pes etmiştir. Namzet’ de Osman tarafından zor duruma sokulmuştur. Aylin’ i Buğraya isteyen Osman bu durum karşısında Namzet’ i zorlamaktadır.

Tövbeler Olsun 22. Bölüm izle | Fragmanı, Konusu, Tanıtımı, Özeti 17 Ocak 2021

Enişte ise İstanbul’ a dönerek bambaşka hayaller peşin de define avcılığına soyunmuştur. Define bulduğunu sanan enişte ise Namzet’ in altınlarını bulduğunu farkında değildir. Ertan ise Nazmiye ve Anıl’ ın aşkların mani olmak için türlü oyunlar içindeyken öğrendiği bir sır onun eline büyük bir koz geçirmiştir. Bu bilgiyi hemen Namzet ile paylaşmaya karar verir.

Tövbeler Olsun 22. Bölüm izle | Fragmanı, 17 Ocak 2021

Tövbeler Olsun dizi konusu

Tövbeler Olsun dizi konusu; Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta çok başarılı ama pintiliğiyle de nam salmış bir mücevher imalatçısıdır. Bu pintiliğinden bonkörlüğe doğru giden büyük değişimi konu ediliyor. Bu değişiminden önce “hatme çiçeğim” diye sevdiği hayat arkadaşı sevgili eşi Latife, oğulları Buğra, Sinan ve kızı Nazmiye bu durumu nasıl karşılamaktadır. Eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat onları tekrardan karşı kaşıya getirmiştir. Kimi zaman düşündüren ama bu arada da bol bol güldüren bir dolu olaylar zinciri peşi sıra gelmektedir.

Tövbeler Olsun 22. Bölüm izle Tek Parça izle, Full izle

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status