Tony Parker The Final Shot

Google News Abone Ol Sinefocus.com
70
Tony Parker The Final Shot

Tony Parker The Final Shot izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Tony Parker The Final Shot tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Tony Parker The Final Shot filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Tony Parker The Final Shot filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Tony Parker The Final Shot film Hakkında

Tony Parker The Final Shot filmi 2019 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Biyografi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Florent Bodin otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Sourav Kumar almıştır. Tony Parker The Final Shot başrol oyuncu kadrosunu ise Ansuman Bhagat, Sourav Kumar, Tony Parker gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 38 dakika olup, 6,7 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Tony Parker The Final Shot film konusu

Tony Parker: The Final Shot, başarı hikayesinin konu edildiği hayat hikayesinin konu edildiği spor ve basketbol tutkunlarının ayrıca başarı, azim hikayelerinden hoşlanan izleyicilere tavsiye ederiz. Fransa’ nın en başarılı basketbolcusu olan Tony Parker’ın başarılarla dolu yaşamına odaklanan film gerçek bir azim öyküsüdür. Azmi ve kararlılığı sayesinde hedeflerine nasıl ulaştığı konu edilmiştir. Daha çocuk yaşlarından itibaren kararlı ve ne istediğini bilen bu yolu takip ederek arzuladığı başarıya ulaşan ünlü basketbolcu Tony Parker’ın hayarı sizlerle..

Tony Parker The Final Shot film Fragmanı

Tony Parker The Final Shot film oyuncuları kimdir?

Ansuman Bhagat
Sourav Kumar
Tony Parker

Bir cevap yazın