Togo

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Togo Filmin Yönetmeni: Ericson Core

Filmin Oyuncuları: Willem Dafoe, Julianne Nicholson, Christopher Heyerdahl

Filmin Türü: Macera, Aile

Filmin Vizyon Tarihi : 13 Aralık2019

Filmin Süresi : 1 saat 53 dakika

Togo Filmi konusu; Togo izle, Alaska’nın Nome isimli kasabasında ölümcül bir salgın hastalık baş göstermiştir. Kasabada yeterli sağlık imkanları yoktur ve en yakın sağlık kuruluşu tam 600 kilometre uzaklıktadır. Hastalığın tedavisi için gerekli serumun kasabaya getirilmesi gerekmektedir ancak hava şartları ve mesafe göz önünde bulundurulduğu zaman bu o kadar da kolay bir iş değildir. Leonhard Seppala bir köpek eğitmenidir. Kasaba halkı bahse konu serumun getirilmesi için kendisinden yardım ister. Leonhard kasabalıların bu yardım isteğini kabul eder. Oldukça yaşlı ve çelimsiz bir Sibirya kurdu olan Togo ile birlikte yola çıkar. Leonhard’ın eşi Constance, Togo’yu küçüklüğünden bu yana tanımaktadır. Togo’nun oldukça cesur ve sadık bir köpek olduğunu bilmektedir. Leonhard ve Togo, 600 kilometre uzaklıkta yer alan ve serumun bulunduğu kasabaya yaklaşmakta iken oldukça şiddetli bir fırtınaya yakalanırlar.

Kasabaya yaklaşmak üzere oldukları bu zorlu yolculuk, oldukça yoğun bir fırtına ile kesintiye uğrayacaktır. Hava sıcaklığı -70 dereceye kadar düşmüştür. İhtiyaç duyulan serumu almak için yola çıkan Leonhard ve sadık köpeği Togo şimdi fırtınaya karşı amansız bir ölüm kalım savaşı vermek zorundadırlar. Macera türünde bir yapım olan film Aralık 2019 da vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ailecek Şaşkınız izle, Ailecek Şaşkınız Filmi Konusu, Oyuncuları, Ailecek Şaşkınız Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Mart 2018 Yönetmeni : Selçuk Aydemir Oyuncu Kadrosu

Kapat
DMCA.com Protection Status