Titane Filmi Konusu, Oyuncuları, Mubi, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Titane film konusu, oyuncuları, Mubi, fragmanı full hd izle 2022 Fransa, Belçika yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

Titane Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Titane filmi vizyon tarihi 3 Aralık 2021 olarak açıklanan Korku, Gerilim, Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,7 2022 Filmleri arasında yer alan sinema filmidir. Titane film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 48 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Fransa, Belçika’ de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Julia Ducournau yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Vincent Lindon, Agathe Rousselle, Garance Marillier gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Titane filmi; Yönetmenliğini Julia Ducournau’ ın yaptığı Korku, Gerilim, Dram türünde ki Titane filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 10 yıl önce esrarengiz bir şekil de kaybolan bir adamın beklenmedik bir anda ortaya çıkması konu ediliyor. Havaalanın da sıradan birgün de havaalanı güvenlik müfettişleri hareketlerinden şüphelendikleri yüzü morarmış bir adamı fark ederler. Adam kendini bundan tam 10 yıl önce kaybolmuş olan Adrien Legrand, olarak tanıtır. Bu haber ailesi ile paylaşır. Oğlunun bunda geçen zaman için de bulunmasının sevinci ile babası Vincent, oğlu ile birlikte evine gider. Geçen bunca yıllık kabusun son bulduğunu ve oğluna kavuştuğunu düşünmektedir. Ancak bölge de bir anda meydana gelmeye başlayan gizemli cinayetler bölge halkına kurku salmaya başlamıştır. Yavaş yavaş bu olayların gizemleri anlaşılmaya başlanır. Gerçek tehlikenin daha yeni başladığını anlayan bölge halkı üzerin de korku daha da artmaya başlar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Julia Ducournau oyuncu kadrosu; Vincent Lindon, Agathe Rousselle, Garance Marillier başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Korku, Gerilim, Dram, Gerilim, Korku Korku, Gerilim, Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status